NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO 08.01.2023r.

1. W najbliższą środę zapraszam na nowennę.
2. W najbliższą niedzielę 15 stycznia w ramach czasu kolędowego, zapraszam na wspólne śpiewanie kolęd w kościele:
– Rodziny szczególnie z dziećmi z kasy komunijnej.

o godz. 16.00.

3. Bardzo serdecznie pragnę podziękować WSZYSTKIM, którzy spieszą mi ze swoją życzliwością i wszelką pomocą oraz ofiarnością:
• Za ofiary przelewane na konto parafialne i składane w kościele.
• Za ofiary na spłacenie długu parafii, po ostatnich pracach remontowych
• Dzisiaj druga niedziela miesiąca, ofiary składane w kościele przeznaczone są na pokrycie długów po ostatnich remontach.
• Dzisiaj zgodnie ze wcześniejszą zapowiedzią dokonam dokładnego rozliczenia finansów parafii.
• Rozliczenie dostępne jest na stronach internetowych parafii.
Pragnę również poinformować o bardzo ważnej sprawie, że wszyscy, którzy przelewają jakiekolwiek ofiary przez konto bankowe na potrzeby parafii, mogą powyższą przekazaną kwotę odliczyć sobie od rozliczenia podatkowego.
Wystarczy trochę dobrej woli i korzyść dla jednej i drugiej strony. Bardzo dziękuję Wszystkim którzy to rozumieją i myślą również o dobru swojej parafii.
• Za ofiary składane na ogrzewanie kościoła czy to przez :
– składane w skarbonkach z tyłu kościoła
– składane w kopertach w kościele
– przelewane na konto z dopiskiem ogrzewanie.
4. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i terenu wokół niego.
Proszę, by o czystość i estetykę naszej świątyni w tym tygodniu zadbali:

MIESZKAŃCY GOLĘCZEWA:

Z ul. DWORCOWEJ: Pp: Gronowscy, Kozieł, Kusa, Kaczmarczyk, Lamch, Fręśko, Golasz, Karolkiewicz, Gorzelańczyk, Krakowiak
– bez kwiatów.