XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 22.09.2024 r.

1. W najbliższą środę zapraszam do wspólnej modlitwy różańcowej wraz z wymieniankami o godz. 18.30. Następnie nowenna i Msza św.
2. Bardzo serdecznie pragnę podziękować WSZYSTKIM, którzy spieszą mi ze swoją życzliwością i wszelką pomocą oraz ofiarnością:

• Za ofiary przelewane na konto parafialne i składane w kościele.
  • Za tydzień przed kościołem można złożyć ofiarę do puszek na KUL i WT w Poznaniu.
3, Południe Polski dotknęła ogromna niewyobrażalna tragedia powodzi. W związku z tym Wszyscy pragniemy spieszyć z pomocą ludziom, którzy stracili dobytek całego życia i na dzień dzisiejszy nie mają nic.
Formy pomocy są następujące:

• OSP Golęczewo prowadzi zbiórkę dla powodzian:
    W chwili obecnej najbardziej są potrzebne: łopaty, rękawice, rękawiczki, płyny do dezynfekcji, chemia gospodarcza, szmaty i ręczniki do wycierania szlamu, naczynia jednorazowe, worki na śmieci duże, artykuły spożywcze.
    DARY MOŻNA PRZYNOSIĆ – NIEDZIELA
    22.09. – 17.00 -19.00. W REMICIE OSP W GOLĘCZEWIE.
    Możliwość pomocy można śledzić na FB na profilu OSP Golęczewo.
  • Dzisiaj we wszystkich kościołach można złożyć pieniężne wsparcie do puszek przed kościołem na potrzeby walki ze skutkami powodzi organizowaną przez „CARITAS”
4. Bardzo dziękuję z posprzątanie świątyni i terenu wokół niej. Proszę, by w tym tygodniu o czystość i estetykę naszej świątyni zadbali mieszkańcy

MIESZKAŃCY GOLĘCZEWA:

Z ul. TYSIĄCLECIA: Pp: Flasińscy, Dudzik, Borkowscy, Konarscy, Urbaniak,
Fabiś, Janik, Weinert, Zielińscy

– z kwiatami.

Dla wspólnego dobra i porządku termin sprzątania proszę ustalić z Panem Kościelnym.
Jeżeli w porządku sprzątania pojawili się nowi mieszkańcy i nie są wymienieni, również serdecznie zapraszam do współpracy.
Profesjonalną dekoracją kościoła dla wspólnego dobra wszystkich zajmuje się

Pani Florystka / tel. 501 956 380 /