XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 29.09.2024 r.

1. We wtorek rozpoczynamy miesiąc PAŹDZIERNIK – miesiąc modlitwy różańcowej.
Zapraszam więc Wszystkich od dzieci począwszy a na starszych skończywszy do wspólnej modlitwy na nabożeństwa różańcowe.NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE:

• Codziennie od poniedziałku do soboty godz. 18.30.
  • Dzieci zapraszam na specjalne dla nich nabożeństwo w każdy piątek o godz. 17.30.
  • W niedzielę różaniec przed Mszą św. o godz. 11.00.
2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca.
Okazja do spowiedzi w piątek od godz. 16.00 -17.30.
3. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca.
Godz. 8.30 – różaniec
Godz. 9.15 – Msza Św. Fatimska.
4. W miesiącu październiku w ciągu tygodnia od poniedziałku do piątku po wieczornej Mszy św. można dokonywać rezerwacji Mszy św. na rok 2025, lub odebrać już potwierdzoną rezerwację.
5. Rodziców, którzy w tym roku szkolnym pragną posłać swoje dziecko do pierwszej komunii św. zapraszam na spotkanie w najbliższy piątek 4 października o godz. 20.00 w kościele.
6. Bardzo serdecznie pragnę podziękować WSZYSTKIM, którzy spieszą mi ze swoją życzliwością i wszelką pomocą oraz ofiarnością:

• Za ofiary przelewane na konto parafialne i składane w kościele.
  • Dzisiaj przed kościołem można złożyć ofiarę do puszek na KUL i WT w Poznaniu.
  • W imieniu poszkodowanych w powodzi dziękuję za Wasze serce i wsparcie finansowe pomocy Caritas w ubiegłą niedzielę. Zebrana kwota to: 6 tys. 633 zł. 72 gr.
7. Bardzo dziękuję z posprzątanie świątyni i terenu wokół niej. Proszę, by w tym tygodniu o czystość i estetykę naszej świątyni zadbali mieszkańcy

MIESZKAŃCY GOLĘCZEWA:

Z ul. TYSIĄCLECIA: Pp: Celina, Kausa, Juszkiewicz, Żuberek, Adamscy
Z ul. STAWNEJ: Pp: Konieczni

– z kwiatami.

Dla wspólnego dobra i porządku termin sprzątania proszę ustalić z Panem Kościelnym.
Jeżeli w porządku sprzątania pojawili się nowi mieszkańcy i nie są wymienieni, również serdecznie zapraszam do współpracy.
Profesjonalną dekoracją kościoła dla wspólnego dobra wszystkich zajmuje się

Pani Florystka / tel. 501 956 380 /

8. W minionym czasie zmarli:

• Śp. + Wincenty Janicki ze Soboty.
    Pogrzeb odbył się w sobotę na naszym cmentarzu
    parafialnym.
  • Śp. + Igor Kudla ze Złotkowa.
    Pogrzeb odbył się w sobotę na cmentarzu w Strykowie.
    Polecam Ich Miłosiernemu Panu.