I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 06.03.2022r.

1. Wszystkie informacje o bieżących sprawach parafii można zawsze przeczytać i sprawdzić na facebooku oraz na stronie internetowej parafii Sobota.
Adres email: parafiasobota@wp.pl
Kontakt do biura parafialnego – Tel: tel. 61 814 52 84
Bardzo proszę o pozostawienie kontaktu telefonicznego, co ułatwi nasz wspólny kontakt. Bardzo serdecznie dziękuję za zrozumienie.
2. CO NIEDZIELĘ JEST TRANSMISJA MSZY ŚW. NA PARKINGU, O GODZ. 11.00. TAK, ABY WSZYSCY MOGLI BEZPIECZNIE WYWIĄZAĆ SIĘ Z PODSTAWOWEGO OBOWIĄZKU KATOLIKA I UCZESTNICZYĆ W NIEDZIELNEJ EUCHARYSTII !!!!
JEST DOSTĘPNA BEZPOŚREDNIA TRANSMISJA Z NASZEGO KOŚCIOŁA
– 24 GODZ. NA DOBĘ.
WYSTARCZY wejść na stronę internetową naszej parafii i wybrać z menu “TRANSMISJA“.

PRAGNĘ PRZYPOMNIEĆ, ŻE W OBECNEJ SYTUACJI, ZE MSZY ŚW. NIEDZIELENEJ
ZWOLNIONE SĄ TYLKO OSOBY, KTÓRE SĄ CHORE, LUB ZNAJDUJĄ SIE SIĘ
NA KWARANTANNIE.

3. Trwa czas WIELKIEGO POSTUnabożeństwa pasyjne.
Zapraszam:
DROGA KRZYŻOWA W KAŻDY PIĄTEK
O GODZ. 17.30.
GORZKIE ŻALE W POŁĄCZENIU ZE MSZĄ ŚW.
W KAŻDĄ NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU
O GODZ. 16.00.
PO GORZKICH ŻALACH MSZA ŚW.

Czas Wielkiego Postu jest również czasem składania daniny diecezjalnej, z którego wywiązuje się każda parafia. Zdaję sobie sprawę, że w tym roku wobec różnych trudności i inflacji jest to dla Waszych budżetów rodzinnych również spore wyzwanie.
Wierzę jednak, znam już Wasze ofiarne serca, że znowu mogę jak co roku liczyć na Wasze finansowe wsparcie. Już dzisiaj Wszystkim za zrozumienie i ofiarne serce, zarówno dotyczące daniny diecezjalnej jak i spłacenia długu parafialnego za ostatni etap prac remontowych serdecznie dziękuję. Koperty na ten cel wyłożone są z tyłu kościoła. Powyższe zobowiązanie można również dokonać przez konto parafialne.

5. W środę zapraszam na nowennę.
6. Dzieci pierwszokomunijne zapraszam w najbliższy piątek o godz. 17.30. na Drogę Krzyżową i Mszę św. podczas której poświęcę i wręczę im różańce.
7. Zmarła śp. Marzena Piaścik, pogrzeb odbył się 7 marca w Hamburgu, Msza św. pogrzebowa w najbliższy czwartek o godz. 18.00.
8. Bardzo serdecznie pragnę podziękować WSZYSTKIM, którzy spieszą mi ze swoją życzliwością i pomocą:
– Za ofiary przelewane na konto parafialne i składane w kościele
– Za ofiary składane na spłacenie DŁUGU
– Za ofiary składane do skarbonek lub na konto na ogrzewanie kościoła
– Za ofiary składane z racji daniny diecezjalnej
– Za Wasze ofiarne serca dla naszych braci Ukraińców, zebrane przed kościołem w kwocie 10257 zł. oraz dary materialne składane w Remizie OSP w Golęczewie, które pojechały już do szpitala w Kijowie
– Za posprzątanie kościoła i dekoracje.
– Za prace równające na parkingu