II DZIEŃ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA 26.12.2022r.

1. W najbliższą środę zapraszam na ostatnią nowennę w tym roku. Za pośrednictwem PS MPM będziemy dziękowali Bogu za wszelkie otrzymane łaski w minionym roku.
2. W najbliższą sobotę przypada ostatni dzień tego roku.

Zapraszam WSZYSTICH PARAFIAN na uroczystą Mszę św. z podziękowaniem za wszelkie łaski otrzymane w tym roku z nabożeństwem dziękczynnym o godz. 17.00.

3. W niedzielę przypada pierwszy dzień Nowego Roku. Msze św. w kościele o godz:
09.00; 11.00; 18.00.
4. ZA NAMI OKRES TEGOROCZNEGO BOŻEGO NARODZENIA:
Pragnę podziękować:

• Za posprzątanie kościoła i terenu przykościelnego.
  • Za ofiarowane choinki do kościoła.
  • Wszystkim za czynny udział i pomoc w przygotowaniu tegorocznych dekoracji świątecznych.
  • Wszystkim, którzy uczestniczyli w jakikolwiek sposób w przygotowaniu liturgii.
  • Wszystkim, którzy uczestniczyli w Mszach św. „RORATNICH”
  • Za wszelką inną Waszą pomoc, która przyczyniła się do jakiegokolwiek splendoru przeżycia świąt oraz funkcjonowania naszej wspólnoty parafialnej z serca za wszelkie dobro – „DZIĘKUJĘ”.
  • Bardzo dziękuję za życzenia świąteczne, składane osobiście, czy tez drogą komunikatorów elektronicznych.
5. Bardzo serdecznie pragnę podziękować WSZYSTKIM, którzy spieszą mi ze swoją życzliwością i wszelką pomocą oraz ofiarnością:

• Za ofiary przelewane na konto parafialne i składane w kościele.
  • Za ofiary na spłacenie długu parafii, po ostatnich pracach remontowych
  • Za ofiary złożone do skarbonek na słodką radość dla dzieci uczestniczących w tegorocznych roratach w kwocie 1.600. zł.
  • Za ofiary składane na ogrzewanie kościoła czy to przez :
    – składane w skarbonkach z tyłu kościoła
    – składane w kopertach w kościele
    – przelewane na konto z dopiskiem ogrzewanie.
6. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i terenu wokół niego.
Dziękuję za ofiarowane kwiaty.
Proszę, by o czystość i estetykę naszej świątyni w tym tygodniu zadbali:

MIESZKAŃCY GOLĘCZEWA:

Z ul. DWORCOWEJ: Pp: Stańko, Grabowscy, Samborscy, Plenzler, Malendowscy, Niedźwieccy, Goch
– bez kwiatów.

W tradycji polskiej, to teraz piękny czas kolędowania.
Zapraszam Wszystkich do kolędowania i nawiedzenia naszej świątyni dzisiaj w drugie święto do godz. 21.00.