II NIEDZIELA ADWENTU 05.12.2021 r.

1. Wszystkie informacje o bieżących sprawach parafii można zawsze przeczytać i sprawdzić na facebooku oraz na stronie internetowej parafii Sobota: sanktuariumsobota.pl
Polecam kontakt do biura parafialnego: tel. 61 814 52 84
email: parafiasobota@wp.pl

Bardzo proszę o pozostawienie kontaktu telefonicznego, co ułatwi nasz wspólny kontakt. Bardzo serdecznie dziękuję za zrozumienie.
2. W NASZEJ PARAFII KAŻDY KATOLIK,
który ze względu na chorobę czy odbywaną kwarantannę
nie może być obecny na niedzielnej Mszy Św.
MA SZANSĘ BEZPIECZNIE WYWIĄZAĆ SIĘ Z PODSTAWOWEGO OBOWIĄZKU
I UCZESTNICZYĆ W NIEDZIELNEJ EUCHARYSTII !!!
Msza Św. o godz. 11.00 w każdą niedzielę:
– jest dostępna dla wiernych na parkingu przy naszym kościele
– jest transmitowana przez Internet
WYSTARCZY:
1. Wejść na stronę internetową naszej parafii: https://sanktuariumsobota.pl/
2. Wybrać z MENU zakładkę – TRANSMISJA.

BĘDZIEMY DALEJ ULEPSZAĆ TRANSMISJĘ NA ŻYWO Z NASZEJ ŚWIĄTYNI 🙂

TRWA CZAS ADWETU ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO
WSPÓLNEJ MODLITWY NA MSZACH ŚW. RORATNICH :

DZIECI I WSZYSTKICH DOROSŁYCH:

PONIEDZIAŁEK – GODZ. – 18.00
ŚRODA – GODZ. – 18.00
PIĄTEK – RANO – GODZ. – 06.00

Niech pandemia nie będzie wymówką
i tanim usprawiedliwieniem naszych postaw.

4. Na wspólną modlitwę w czasie Mszy św. RORATNICH, zapraszam wszystkie dzieci wraz z Rodzicami. Na roraty bardzo Was proszę o przygotowanie kartki z imieniem i nazwiskiem oraz dobrym uczynkiem, które będziemy umieszczali na specjalnej tablicy jako dar naszych serc. Serca te też będą darem ofiarowanym przez Was i umieszczone w ŻŁÓBKU PANA JEZUSA.
Warto tez pomyśleć o pięknym znaku wyznania wiary jakim jest LAMPION. Wobec zaistniałej sytuacji pandemicznej, WSZYSTKIE DZIECI, które są chore lub na kwarantannie, i tylko z tego tytułu są usprawiedliwione, mogą łączyć się z nami we wspólnej modlitwie na bezpośredniej transmisji medialnej z naszej świątyni, a dobre uczynki wraz z intencjami swojej modlitwy mogą przesyłać na adres internetowy naszej parafii. Będziemy je uwzględniali w czasie Mszy św. roratnich.
5. Jak co roku w zakrystii można nabywać pobłogosławione opłatki.
Do nabycia też są WIGILIJNE ŚWIECE CARITAS!!!
DUŻE – 18 zł
MAŁE – 8.50 zł
Ofiary składane z tej okazji przeznaczone są również na pokrycie długów ostatniego remontu.
6. Bardzo serdecznie pragnę podziękować Wszystkim, którzy spieszą mi ze swoją życzliwością i pomocą:

• Za ofiary przelewane na konto parafialne i składane w kościele – ROZLICZENIE ZA REMONTY DOSTĘPNE JEST NA STRONIE INTERNETOWEJ !!!
  • Za ofiary składane na spłacenie DŁUGU – kolejnego i ostatniego etapu prac remontowych !!!
  • Za posprzątanie kościoła.
  • Za ofiarowaną nową ledową tablicę informacyjną na zewnątrz kościoła.
  • Za wszelką inną Waszą pomoc, która przyczynia się do godnego funkcjonowania naszej wspólnoty parafialnej.
7. W minionym tygodniu Pan odwołał z naszej wspólnoty parafialnej śp. Stanisława Śpiewaka ze Złotkowa. Pogrzeb odbył się na naszym cmentarzu parafialnym. Polecam Ją Miłosiernemu Panu.
8. WOBEC NOWYCH PRZEPISÓW SANITARNYCH WPROWADZONYCH NA TERENIE NASZEGO KRAJU OD DNIA 1 GRUDNIA – OSOBY ZASZCZEPIONE NIE OBJĘTE SĄ OGRANICZENIAMI WYNIKAJĄCYMI Z TYCH PRZEPISÓW. PRZYPOMONIAM ŻE W KOŚCIELE OBOWIĄZUJĄ WSZYSTKICH MASKI ORAZ DEZYNEFEKCJA RĄK. ZA ZROZUMIENIE I ODPOWIEDZIALNOŚĆ WOBEC SIEBIE I INNYCH – DZIĘKUJĘ. !!!!