II Niedziela Adwentu 06.12.2020 r.

1. TRWAMY W OKRESIE ADWENTU !
  2. Nasze oczekiwanie – to przygotowanie przez wspólną modlitwę i czuwanie, czynimy to w czasie celebrowania Mszy św. RORATNICH o godz. 18.00 w:
    • PONIEDZIAŁEK
    • ŚRODĘ
    • PIĄTEK
      /Ponieważ obowiązują Nas zasady sanitarne – roraty będą transmitowane drogą medialną. Zapraszam zatem Wszystkich do szczególnej wspólnej modlitwy i czuwania. Szczególnie wszystkie dzieci !!!!/
  3. W zakrystii można nabyć poświęcone i pobłogosławione opłatki. Ofiary składane z tej okazji przeznaczone są na potrzeby parafii i przetrwanie finansowe w tych trudnych czasach – z góry Wam Wszystkim za Waszą ofiarność dziękuje.
  4. Msza św. transmitowana jest z naszej świątyni parafialnej do odwołania w każdą niedzielę o godz. 11.00.
  5. Wszystkie informacje o bieżących sprawach parafii można zawsze przeczytać i sprawdzić na facebooku oraz na stronie internetowej parafii Sobota
  6. Polecam kontakt biura parafialnego na stronie internetowej parafii wraz z kontaktem telefonicznym, co ułatwia Nasz wzajemny kontakt. Bardzo dziękuję za zrozumienie. Email: parafiasobota@wp.pl
  7. Bardzo serdecznie pragnę podziękować Wszystkim, którzy w tym trudnym czasie spieszą mi z pomocą:
    • za ofiary przelewane szczególnie w tym czasie na konto parafialne. Za Waszą ofiarność wyrażaną w jakiejkolwiek formie.
    • za ofiary wrzucane do skarbonek w kościele.
    • zakończył się kolejny etap prac remontowych przy renowacji elewacji – szczególnie dziękuję za ofiary składane na ten cel.
    • za systematyczne prace przy zieleni wokół kościoła.
    • za odpowiedzialność, zrozumienie i dyscyplinę w przestrzeganiu obowiązujących zasad sanitarnych.
    • za pomoc w sprzątaniu kościoła.