II NIEDZIELA ADWENTU 10.12.2023 r.

1.
Trwa adwent czas naszego szczególnego przygotowania na święta Bożego Narodzenia przez uczestnictwo w Mszach św. roratnich:

ZAPRASZAM WIĘC WSZYSTKICH:
• DZIECI:
PONIEDZIAŁKI I ŚRODY O GODZ. 18.00.
PIĄTKI – GODZ. 6.00.
• DOROSŁYCH W CZWARTKI O GODZ. 6.00.

2. Bardzo serdecznie dziękuję WSZYSTKIM, za życzliwość, wszelką pomoc i ofiarność w minionym tygodniu:

  • Za ofiary składane z racji nowej inwestycji związanej z ogrzewaniem naszej świątyni i zakupem nowego agregatu prądotwórczego, ofiary składane w kopertach, indywidualnie, czy też przelewane na konto parafialne oraz ofiary wrzucane do skarbonek na ogrzewanie kościoła.
  • W zakrystii można nabywać poświęcone i pobłogosławione opłatki.
3. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i terenu wokół niego oraz za ofiarowane kwiaty.
Proszę by o estetykę i czystość naszej świątyni zadbali w tym tygodniu mieszkańcy

PAWŁOWIC
z ulic: PAWŁOWICKIEJ:
Jurga, Walkowiak, Możdzeń, Wilczak, Kucharzewscy, Gąska, Wieczorek, Urbanowska, Małkowscy, Murzyn
– bez kwiatów

/Dla wspólnego dobra i porządku termin sprzątania proszę ustalić z Panem Kościelnym.
/ tel. 603 131 005 /
Jeżeli w porządku sprzątania pojawili się nowi mieszkańcy i nie są wymienieni, również serdecznie zapraszam do współpracy./
Informacja do osoby zajmującej się dekoracją kwiatową kościoła.
/ tel. 501 956 380 /

4. Grono Pedagogiczne i Rada Rodziców z Golęczewa zaprasza na kolędowanie i świąteczny kiermasz Bożonarodzeniowy na terenie szkoły podstawowej w Golęczewie w sobotę 16 grudnia w godz. 15.00-17.00.
5. Koło Gospodyń Wiejskich w Golęczewie zaprasza wszystkich Seniorów Golęczewa na spotkanie opłatkowe w świetlicy w środę 13 grudnia o godz. 17.00
6. W tegorocznych roratach uczestniczy około 70 dzieci, bardzo to mnie cieszy i dziękuję szczególnie rodzicom tych dzieci, gdyż to od nich zależy odpowiedzialne religijne wychowanie swoich dzieci i uczestniczenie w tych roratach. Na koniec tegorocznych rorat pragnę nagrodzić te dzieci jakimś słodkim upominkiem. Dlatego wszyscy, którzy by chcieli przyczynić się do radości tych dzieci, będą za tydzień mogli złożyć dar swojego serca do puszek przed kościołem.