II Niedziela Wielkiego Postu 28.02.2021r.

1. Wszystkie informacje o bieżących sprawach parafii można zawsze przeczytać i sprawdzić
na facebooku oraz na www.sanktuariumsobota.pl – stronie internetowej parafii Sobota.
2. Polecam kontakt do biura parafialnego:
tel. 61 8 1 45  284;
email: parafiasobota@wp.pl

Bardzo proszę o pozostawienie kontaktu telefonicznego, co ułatwi nasz wspólny kontakt. Bardzo serdecznie dziękuję za zrozumienie.
3. W środę zapraszam na nowennę i Mszę św. o godz. 18.00.
4. Trwa okres Wielkiego Postu zapraszam na nabożeństwa Pasyjne:

DROGA KRZYŻOWA
W KAŻDY PIĄTEK O GODZ. 17.30
MSZA ŚW. W POŁĄCZNIU Z GORZKIMI ŻALAMI
KAŻDA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU O GODZ. 16.00
5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca.

Okazja do spowiedzi w piątek od godz. 16.00 do godz. 17.30
/zgodnie z zasadami sanitarnymi/

Droga krzyżowa o godz. 17.30

Msza Św. o Bożym Miłosierdziu o godz. 18.00 z koronką po Mszy Św.

6. Czas Wielkiego Postu jest okresem składania daniny diecezjalnej, z którego wywiązuje się każda parafia. Zdaję sobie doskonalę sprawę, że w tym roku stało się wszystko bardziej skomplikowane i zarazem trudne. Jest to jakieś zobowiązanie w tych trudnych czasach, z którego nie wiem jeszcze jak musimy się wywiązać !!!! Wierzę jednak, że mogę liczyć na wsparcie moich Parafian, jak zawsze. Już dzisiaj dziękuję Wszystkim, którzy po raz kolejny, szczególnie w tym trudnym czasie doświadczenia, nie zapomną w swoim budżecie rodzinnym o swojej parafii. Wszystkim za zrozumienie i serce ofiarne w tym trudnym doświadczeniu, na które mogę zawsze liczyć, dziękuję.
Jak co roku koperty na daninę diecezjalną wyłożone są z tyłu kościoła. W sposób szczególny dostępne jest konto parafialne. Jeszcze raz za Wasze zrozumienie i ofiarność bardzo dziękuję.
7. Bardzo serdecznie pragnę podziękować Wszystkim, którzy w tym trudnym czasie spieszą mi ze swoją życzliwością:
za ofiary przelewane na konto parafialne,
za Waszą ofiarność wyrażaną w jakiejkolwiek formie,
zakończył się ostatni gruntowny etap prac remontowych przy renowacji elewacji obiektu. W związku z tym wydarzeniem, odsyłam Wszystkich Parafian do listu skierowanego do naszej całej społeczności parafialnej oraz rozliczenia finansowego za ostatnie dwa miesiące. Już dzisiaj bardzo dziękuję Wszystkim za pozytywny odzew i zrozumienie oraz wpłacane tegoroczne ofiary kolędowe na spłacenie długu po ostatnim etapie renowacji naszej świątyni,
za pomoc w cotygodniowym piątkowym sprzątaniu kościoła!!!
8. Transmisja Mszy św. z udziałem wiernych w mediach i na parkingu !!!

NIEDZIELA 28 lutego
godz. 11.00 Msza św.
godz. 16.00 Msza św. z Gorzkimi Żalami
PIĄTEK 5 marca
NIEDZIELA 7 marca godz. 11.00
PIĄTEK 12 marca
NIEDZIELA 14 marca godz. 11.00
PIĄTEK 19 marca
NIEDZIELA 21 marca godz. 11.00

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA OBECNOŚĆ
I NIEOCENIONY WSPÓLNY DAR MODLITWY !!!!!!!!!!!