II NIEDZIELA ZWYKŁA 14.01.2024 r.

W środę zapraszam na nowennę.
2. Z okazji zbliżającego się dnia Babci i Dziadka, serdecznie zapraszam WSZYSTKIE BABCIE I DZIADKÓW na specjalną Mszę św. i wspólne kolędowanie w najbliższy piątek 19 stycznia o godz. 18.00.
Zaproszenie to kieruję również w imieniu waszych wnuczek i wnuków, którzy to spotkanie przygotowują.
3. Bardzo serdecznie dziękuję WSZYSTKIM, za życzliwość, wszelką pomoc i ofiarność w minionym tygodniu:

• Za ofiary składane z racji nowej inwestycji związanej z ogrzewaniem naszej świątyni i zakupem nowego agregatu prądotwórczego, ofiary składane w kopertach, indywidualnie, czy też przelewane na konto parafialne, oraz ofiary wrzucane do skarbonek na ogrzewanie kościoła.
  • Za wszelkie ofiary składane z racji tegorocznej kolędy.
  • Dzisiaj przypada druga niedziela miesiąca ofiary składane w kościele przeznaczone są na cele inwestycje.
4. Dziękuję za posprzątanie świątyni. Proszę by o estetykę i czystość naszej świątyni zadbali w tym tygodniu mieszkańcy

PAWŁOWIC
z ulic: SZKOLNEJ: Wiśniewscy, Łeszyk, Małkowscy, Janas, Przybylak,
Lont, Bartosińscy, Skarbińska

– bez kwiatów

Informacja do osoby zajmującej się dekoracją kwiatową kościoła.