II NIEDZIELA ZWYKŁA 16.01.2022 r.

1. Wszystkie informacje o bieżących sprawach parafii można zawsze przeczytać i sprawdzić na facebooku oraz na stronie internetowej parafii Sobota: sanktuariumsobota.pl
Polecam kontakt do biura parafialnego: tel. 61 814 52 84
email: parafiasobota@wp.pl

Bardzo proszę o pozostawienie kontaktu telefonicznego, co ułatwi nasz wspólny kontakt. Bardzo serdecznie dziękuję za zrozumienie.
2. CO NIEDZIELĘ JEST TRANSMISJA MSZY ŚW. NA PARKINGU, O GODZ. 11.00. TAK, ABY WSZYSCY MOGLI BEZPIECZNIE WYWIĄZAĆ SIĘ Z PODSTAWOWEGO OBOWIĄZKU KATOLIKA I UCZESTNICZYĆ W NIEDZIELNEJ EUCHARYSTII !!!! JEST DOSTĘPNA BEZPOŚREDNIA TRANSMISJA Z NASZEGO KOŚCIOŁA 24 GODZ. NA DOBĘ.
WYSTARCZY wejść na stronę internetową naszej parafii i wybrać z menu TRANSMISJA.
3. W środę zapraszam na nowennę.
4. Bardzo serdecznie pragnę podziękować Wszystkim, którzy spieszą mi ze swoją życzliwością i pomocą:

• Za ofiary przelewane na konto parafialne i składane w kościele – ROZLICZENIE ZA REMONTY DOSTĘPNE JEST NA STRONIE INTERNETOWEJ !!!
  • Za ofiary składane na spłacenie DŁUGU – kolejnego i ostatniego etapu prac remontowych !!!
  • Za ofiary składane do skarbonek lub na konto na ogrzewanie kościoła.
  • Za posprzątanie kościoła.
  • Za ofiary, które składacie z racji czasu kolędy.