III NIEDZELA WIELKANOCNA 14.04.2024 r.

W środę zapraszam tradycyjnie na nowennę
2. Bardzo serdecznie pragnę podziękować WSZYSTKIM, którzy spieszą mi ze swoją życzliwością i wszelką pomocą oraz ofiarnością:

• Za ofiary przelewane na konto parafialne i składane w kościele.
  • Za prace przy zieleni wokół kościoła.
  • Za ofiary, które wpływają na tegoroczną daninę diecezjalną.
  • Dzisiaj przypada druga niedziela miesiąca, ofiary zbierane w kościele przeznaczone są tradycyjnie na cele inwestycyjne w parafii.
3. W minionym tygodniu Pan odwołał z naszej wspólnoty:
+ Henryka Górnego z Golęczewa. Pogrzeb odbył się w miniony piątek na naszym cmentarzu parafialnym.
+ Katarzynę Skulawik z Golęczewa. Pogrzeb będzie w najbliższy czwartek o godz. 12.00.

Polecam Ich Miłosiernemu Panu.

4. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i terenu wokół niego.

Proszę, by o czystość i estetykę naszej świątyni w tym tygodniu zadbali:

MIESZKAŃCY BYTKOWA:

z ulicy: PAWŁOWICKIEJ: Pp: Bździuch, Augustyniak, Dolata, Duraj, Lis, Szlachcikowscy, Grygier, Kostrzewscy, Piwowarczyk, Migacz, Grzechowscy

– z kwiatami