III NIEDZIELA ADWENTU 12.12.2021 r.

1. Wszystkie informacje o bieżących sprawach parafii można zawsze przeczytać i sprawdzić na facebooku oraz na stronie internetowej parafii Sobota: sanktuariumsobota.pl
Polecam kontakt do biura parafialnego: tel. 61 814 52 84
email: parafiasobota@wp.pl

Bardzo proszę o pozostawienie kontaktu telefonicznego, co ułatwi nasz wspólny kontakt. Bardzo serdecznie dziękuję za zrozumienie.
2. CO NIEDZIELĘ JEST TRANSMISJA MSZY ŚW. NA PARKINGU, O GODZ. 11.00. TAK, ABY WSZYSCY MOGLI BEZPIECZNIE WYWIĄZAĆ SIĘ Z PODSTAWOWEGO OBOWIĄZKU KATOLIKA I UCZESTNICZYĆ W NIEDZIELNEJ EUCHARYSTII !!!!
WYSTARCZY wejść na stronę internetową naszej parafii i wybrać z menu TRANSMISJA.

TRWA CZAS ADWETU ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO
WSPÓLNEJ MODLITWY NA MSZACH ŚW. RORATNICH :

DZIECI I WSZYSTKICH DOROSŁYCH:

PONIEDZIAŁEK – GODZ. – 18.00
ŚRODA – GODZ. – 18.00
PIĄTEK – RANO – GODZ. – 06.00

4. Wobec zaistniałej sytuacji pandemicznej, WSZYSTKIE DZIECI, które są chore lub na kwarantannie, i tylko z tego tytułu są usprawiedliwione, mogą łączyć się z nami we wspólnej modlitwie na bezpośredniej transmisji medialnej z naszej świątyni, a dobre uczynki wraz z intencjami swojej modlitwy mogą przesyłać na adres internetowy naszej parafii.
Będziemy je uwzględniali w czasie Mszy św. roratnich.
5. Jak co roku w zakrystii można nabywać pobłogosławione opłatki.
Ofiary składane z tej okazji przeznaczone są również na pokrycie długów ostatniego remontu.
6. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzę w najbliższą sobotę od godz. 9.00. W związku z sytuacją sanitarną, odwiedzę tylko tych chorych po wyraźnym zgłoszeniu w zakrystii z jasną deklaracją o braku zakażenia wirusem.
7. W najbliższą sobotę 18 grudnia o godz. 16.00. zapraszam na kolędowanie, śpiew i muzykę na żywo, w wykonaniu chóru SOLI DEO z Suchego Lasu przy figurze MB KKP w Golęczewie. Szczegóły na plakatach.
8. Bardzo serdecznie pragnę podziękować Wszystkim, którzy spieszą mi ze swoją życzliwością i pomocą:

• Za ofiary przelewane na konto parafialne i składane w kościele – ROZLICZENIE ZA REMONTY DOSTĘPNE JEST NA STRONIE INTERNETOWEJ !!!
  • Za ofiary składane na spłacenie DŁUGU – kolejnego i ostatniego etapu prac remontowych !!!
  • Za posprzątanie kościoła.
  • Dzisiaj druga niedziela miesiąca ofiary składane przez Was w kościele przeznaczone są na pokrycie długu ostatniego remontu.
  • Za wszelką inną Waszą pomoc, która przyczynia się do godnego funkcjonowania naszej wspólnoty parafialnej
  • Rozpoczęła się zima, a z tym związany sezon grzewczy. W tym roku bolesny finansowo ze względu na dotykającą nas wszystkich sytuację ekonomiczną. Ogrzewany jest też kościół, co jest sporym wydatkiem, również w stosunku do długów, które posiadamy po remontach. Będę jak co roku bardzo Wam wdzięczny za cegiełkę finansową, czy to wrzucaną do skarbonek, czy też na konto parafialne.
9. W minionym tygodniu Pan odwołał z naszej wspólnoty parafialnej śp. Zbigniewa Madaj z Pawłowic. Pogrzeb odbył się w minioną środę na cmentarzu w Kiekrzu. Polecam Go Miłosiernemu Panu.