III Niedziela Adwentu 13.12.2020 r.

1. TRWAMY W SZCZEGÓLNYM OKRESIE ADWENTU !
2. Nasze oczekiwanie – to przygotowanie przez wspólną modlitwę i czuwanie, czynimy to w czasie celebrowania Mszy św. RORATNICH o godz. 18.00 w:
 • PONIEDZIAŁEK (on-line)
 • ŚRODĘ (on-line)
 • PIĄTEK (on-line)
/Ponieważ obowiązują Nas zasady sanitarne – roraty są transmitowane drogą medialną. Zapraszam zatem Wszystkich do szczególnej wspólnej modlitwy i czuwania. Szczególnie wszystkie dzieci !!!!/
Propozycja spowiedzi adwentowej !!!!!!!!!!
w tym tygodniu:
CZWARTEK – 16.00 – 18.00.
PIĄTEK – 16.00 – 18.00.
SOBOTA – 16.00 – 18.00.
Spowiedź odbywa się dla naszego wspólnego bezpieczeństwa według ściśle określonych zasad sanitarnych. Wchodzimy do kościoła, w którym jest wystawienie NS. Następnie po przygotowaniu, wchodzimy do zakrystii, gdzie odbywa się spowiedź z zachowaniem zasad sanitarnych. Wszystkim dziękuję za zrozumienie. Proszę bardzo dla naszego wspólnego bezpieczeństwa, by osoby, które przeżywają jakąkolwiek infekcję dla swojego własnego dobra pozostały w domu.
3. W zakrystii można nabyć poświęcone i pobłogosławione opłatki. Ofiary składane z tej okazji przeznaczone są na potrzeby parafii i przetrwanie finansowe w tych trudnych czasach – z góry Wam Wszystkim za Waszą ofiarność dziękuje.
4. Msza św. transmitowana jest z naszej świątyni parafialnej do odwołania w każdą:
niedzielę o godz. 11.00.
5. Wszystkie informacje o bieżących sprawach parafii można zawsze przeczytać i sprawdzić na facebooku oraz na stronie internetowej parafii Sobota.
6. Polecam kontakt biura parafialnego na stronie internetowej parafii wraz z kontaktem telefonicznym, co ułatwia Nasz wzajemny kontakt. Bardzo dziękuję za zrozumienie. Email: parafiasobota@wp.pl

7. Bardzo serdecznie pragnę podziękować Wszystkim, którzy w tym trudnym czasie spieszą mi z pomocą:

 • za ofiary przelewane szczególnie w tym czasie na konto parafialne. Za Waszą ofiarność wyrażaną w jakiejkolwiek formie.
 • za ofiary wrzucane do skarbonek w kościele.
 • zakończył się ostatni etap prac remontowych przy renowacji elewacji.
  W związku z tym wydarzeniem, odsyłam Wszystkich Parafian do listu skierowanego do naszej całej społeczności parafialnej i już dzisiaj bardzo dziękuję Wszystkim za pozytywny odzew i zrozumienie i wpłacane tegoroczne ofiary kolędowe na spłacenie długu po ostatnim etapie renowacji naszej świątyni.
 • za systematyczne prace przy zieleni wokół kościoła.
  • Można wesprzeć trwające prace przy zieleni wokół kościoła, w prezbiterium można nabyć różne pięknie wykonane ręcznie prace świąteczne – polecam.
 • za odpowiedzialność, zrozumienie i dyscyplinę w przestrzeganiu obowiązujących zasad sanitarnych.
 • za pomoc w sprzątaniu kościoła.