III NIEDZIELA ADWENTU 17.12.2023 r.

Trwa adwent czas naszego szczególnego przygotowania na święta Bożego Narodzenia przez uczestnictwo w Mszach św. roratnich – ostatni tydzień !!!!

ZAPRASZAM WIĘC WSZYSTKICH:
• DZIECI:
PONIEDZIAŁKI I ŚRODY O GODZ. 18.00.
PIĄTKI – GODZ. 6.00.
• DOROSŁYCH W CZWARTKI O GODZ. 6.00.

W tym tygodniu spowiedź adwentowa w naszej parafii
w najbliższy czwartek w godz:

17.00 – 18.00 – Przerwa

Objazd chorych przed świętami Bożego Narodzenia w najbliższy piątek od godz: 9.00.
Proszę o zgłoszenie chorych w zakrystii.
4. Bardzo serdecznie dziękuję WSZYSTKIM, za życzliwość, wszelką pomoc i ofiarność w minionym tygodniu:

• Za ofiary składane z racji nowej inwestycji związanej z ogrzewaniem naszej świątyni i zakupem nowego agregatu prądotwórczego, ofiary składane w kopertach, indywidualnie, czy też przelewane na konto parafialne – zebrana do tej pory kwota to: 6.500. zł. z 15.000. tys. dokonanej inwestycji, oraz ofiary wrzucane do skarbonek na ogrzewanie kościoła. 78 zł. – z ubiegłej niedzieli.
5. Proszę by o estetykę i czystość naszej świątyni zadbali w tym tygodniu mieszkańcy

PAWŁOWIC
z ulic: PAWŁOWICKIEJ:
Błażejewscy, Woźniak, Górka, Stelmaszyk, Małkowscy, Rączkiewicz, Cierpikowscy
– bez kwiatów

Informacja do osoby zajmującej się dekoracją kwiatową kościoła.

6. W tegorocznych roratach uczestniczy około 70 dzieci, bardzo to mnie cieszy i dziękuję szczególnie rodzicom tych dzieci, gdyż to od nich zależy odpowiedzialne religijne wychowanie swoich dzieci i uczestniczenie w tych roratach. Na koniec tegorocznych rorat pragnę nagrodzić te dzieci jakimś słodkim upominkiem. Dlatego wszyscy, którzy by chcieli przyczynić się do radości tych dzieci, będą za tydzień mogli złożyć dar swojego serca do puszek przed kościołem.
7. Za tydzień wyjątkowo w czwartą niedzielę adwentu przypada wigilia. Jest to czwarta niedziela adwentu i istnieje obowiązek uczestniczenia we Mszy św. dla wszystkich poważnie traktujących swoją wiarę.
Uczestnictwo w pasterce w żadnym przypadku nie zastępuje tej pobożnej praktyki.