III NIEDZIELA WIELKANOCNA 23.04.2023r.

1. W środę zapraszam na nowennę.
2. Instrukcja przed pierwszą komunią św. dla dzieci przystępujących do komunii św.
1 maja o godz. 14.00. piątek 28 kwietnia godz. 20.00. w kościele.
3. Bardzo serdecznie pragnę podziękować WSZYSTKIM, którzy spieszą mi ze swoją życzliwością i wszelką pomocą oraz ofiarnością:
– Za ofiary przelewane na konto parafialne i składane w kościele.
– Za ofiary składane na daninę diecezjalną w połączeniu z ofiarą na nowe okna w naszym kościele.
4. W minionym tygodniu zmarła śp. Mariola Bugajska z Golęczewa. Pogrzeb odbył się w miniony czwartek na cmentarzu Nowina w Poznaniu.
Polecam Ją Miłosiernemu Panu.
5. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i terenu wokół niego oraz za ofiarę na kwiaty.
Proszę, by o czystość i estetykę naszej świątyni w tym tygodniu zadbali:

RODZICÓW DZIECI PIERWSZOKUMINIJNYCH
PRZYSTĘPUJĄCYCH DO KOMUNII ŚW. 1 MAJA.

Z A P O W I E D Z I

Krajewska Maria st. wol. parafia Sobota