Informacja w sprawie KOLĘDY 2020 r.

W tym roku, ze względu na pandemię,
niestety nie będzie tzw. kolędy.

Chciałbym podziękować Wam,  Drodzy Parafianie,
za ciepłe przyjęcia w Waszych domach oraz składane ofiary w minionych latach.

Jak wiecie, zakończyliśmy prace remontowo – budowlane dotyczące naszego Sanktuarium. Były one konieczne i nie mieliśmy wyboru. Musieliśmy je wykonać, by móc cieszyć się naszą Świątynią i bezpiecznie w niej przebywać.

Rozliczenie wszystkich wykonanych prac znajdziecie w Liście do parafian: https://sanktuariumsobota.pl/list-do-parafian/

Nie ukrywam, że ofiary z kolędy stanowiły poważny zastrzyk finansowy dla prac remontowych przeprowadzanych w parafii. Dlatego chciałbym Was prosić, w imię tej nieistniejącej kolędy, o Waszą ofiarność. Wasze wsparcie finansowe pozwoli spłacić dług i sprawiedliwie zapłacić należność wszystkim pracownikom, pracującym przez ostatnie sześć miesięcy przy naszej świątyni, a mającym również na utrzymaniu swoje rodziny.

Ofiary kolędowe można składać:

• na konto parafii:
    Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP. Sobota ul. Poznańska 9
    Spółdzielczy Bank Ludowy w Poznaniu oddział w Rokietnicy
    nr konta bankowego: 92 9043 1041 2041 0025 3220 0003

• w tradycyjnej formie.

Księga ofiarodawców:
przekazując kwotę w ramach ofiary kolędowej, proszę o podanie danych dotyczących rodziny darczyńcy. Pragniemy stworzyć księgę ofiarodawców z tych wszystkich minionych lat.
Będzie ona świadectwem dla przyszłych pokoleń, że
dla Naszych Parafian, Matka Boża
była i jest naprawdę ważna.