IV Niedziela Adwentu 20.12.2020 r.

1. TRWAMY W SZCZEGÓLNYM OKRESIE ADWENTU !
2. Nasze oczekiwanie – to przygotowanie przez wspólną modlitwę i czuwanie w ostatnich w tym tygodniu Mszach św. RORATNICH o godz. 18.00 w:
/Ponieważ obowiązują Nas zasady sanitarne – roraty są transmitowane drogą medialną. Zapraszam zatem Wszystkich do szczególnej wspólnej modlitwy i czuwania. Szczególnie wszystkie dzieci !!!!/
3. W zakrystii można nabyć poświęcone i pobłogosławione opłatki. Ofiary składane z tej okazji przeznaczone są na potrzeby parafii i przetrwanie finansowe w tych trudnych czasach – z góry Wam Wszystkim za Waszą ofiarność dziękuje.
4. Msza św. transmitowana jest z naszej świątyni parafialnej do odwołania w każdą:
niedzielę o godz. 11.00.
5. Wszystkie informacje o bieżących sprawach parafii można zawsze przeczytać i sprawdzić na Facebooku oraz na stronie internetowej parafii Sobota.
6. Polecam kontakt biura parafialnego na stronie internetowej parafii wraz z kontaktem telefonicznym, co ułatwia Nasz wzajemny kontakt. Bardzo dziękuję za zrozumienie. Email: parafiasobota@wp.pl
7. W czwartek przypada tegoroczna WIGILIA – to szczególny czas, zwłaszcza dzisiaj w tym trudnym doświadczeniu, które dotknęło Nas Wszystkich, niech będzie to wspólna modlitwa, składanie sobie upragnionych życzeń zdrowia. To doświadczenie pokazuje Nam Wszystkim, że zostaliśmy odarci ze wszystkiego co stanowiło zewnętrzy, może pusty do tej pory fałszywy blask tych świąt. Może to znak, by Ten, który ma przyjść odnowił przede wszystkim Nasze Serca i napełnił Nas swoim Pokojem. Z tej trudnej lekcji wynika ważne jedno przesłanie, że świat w żaden sposób nie jest wstanie dać Nam tego co przynosi Nowonarodzony Chrystus!!!!!!!!!
UROCZYSTOŚCI BOŻEGO NARODZENIA !
Zapraszam Wszystkich parafian na PASTERKI i uczestnictwo w Mszach Św. w okresie Świąt Bożego Narodzenia
Pragniemy się Wszyscy zjednoczyć w tym szczególnym trudnym czasie we wspólnej modlitwie i być Wszyscy razem. W związku z tym zapraszam do wspólnej modlitwy Wszystkich na Pasterki, w których uczestniczymy razem ze swoimi bliskimi i rodzinami w samochodach na naszych parkingach parafialnych:
– teren parkingów będzie nagłośniony,
– pasterki będą transmitowane medialnie,
– odbiór przez komórki i tablety,
– będzie można również odbierać sygnał głosu przez odpowiednią częstotliwość w radiu samochodowym: 87.5 MHz
– przystąpienia do komunii św. na parkingach przy figurze Matki Bożej na centralnym placu parkingu /w odpowiednim reżimie sanitarnym/.
Możliwość powtórzenia parkingowego uczestnictwa we wspólnej Mszy św. będzie w drugie święto Bożego Narodzenia – 26 grudnia, a także w niedzielę 27 grudnia św. Rodziny o godz. 11.00.
Jest to szczególny czas, więc skorzystajmy z tego daru wspólnej łaski – WSZYSCY!!!
W tym szczególnym czasie, zachęcam Was Wszystkich do nawiedzenia naszej świątyni i szczególnego wspólnego indywidualnego kolędowania
rodzinnej modlitwy przy ŻŁÓBKU.
Kościół będzie otwarty przez wszystkie święta do godz. 21:00.
24.12.2020 r. Wigilia Pasterki godz. 22:00
Pasterki transmitowane przez radio samochodowe na falach 87.5MHz
25.12. 2020 r. Boże Narodzenie Msza Św. godz. 9:00
26.12.2020 r. II Dzień Bożego Narodzenia Msza Św. godz. 7:30
Msza Św. o godz. 11:00 transmisja przez radio samochodowe na falach 87.5MHz
27.12.2020 r. Święto Św. Rodziny Msza Św. godz. 7:30
Msza Św. o godz. 11:00 transmisja przez radio samochodowe na falach 87.5MHz
on-line (Facebook)

8. Bardzo serdecznie pragnę podziękować Wszystkim, którzy w tym trudnym czasie spieszą mi z pomocą:

• za ofiary przelewane szczególnie w tym czasie na konto parafialne. Za Waszą ofiarność wyrażaną w jakiejkolwiek formie.
  • za ofiary wrzucane do skarbonek w kościele.
  • zakończył się ostatni etap prac remontowych przy renowacji elewacji.
    W związku z tym wydarzeniem, odsyłam Wszystkich Parafian do listu skierowanego do naszej całej społeczności parafialnej i już dzisiaj bardzo dziękuję Wszystkim za pozytywny odzew i zrozumienie i wpłacane tegoroczne ofiary kolędowe na spłacenie długu po ostatnim etapie renowacji naszej świątyni.
  • za systematyczne prace przy zieleni wokół kościoła.
  • za pomoc w cotygodniowym sprzątaniu kościoła.