IV NIEDZIELA ADWENTU 24.12.2023 r.

Dzisiaj wigilia, szczególny czas składania życzeń i dzielenia się opłatkiem. Niech będzie to okazja ku temu, by w naszych sercach na nowo zagościł pokój i życzliwość oraz zgoda tak wszystkim dzisiaj potrzebne.

ZAPRASZAM NA PASTERKI GODZ: 22.00.; 24.00.

W PIERWSZY DZIEŃ ŚWIĄT MSZE ŚW. O GODZ: 9.00; 11.00.

ZAPRASZAM CAŁE RODZINY (WRAZ Z DZIEĆMI) NA WSPÓLNE KOLĘDOWANIE W KOŚCIELE W PIERWSZE ŚWIĘTO O GODZ: 16.00.

W DRUGI DZIEŃ ŚWIĄT MSZE ŚW. JAK W NIEDZIELĘ O GODZ: 7.30; 9.00;11.00.

W przyszłą niedzielę przypada ostatni dzień roku – sylwester. W związku z tym zapraszam na wspólne podziękowanie za mijający rok w najbliższą środę na nowennie i krótkie podsumowanie mijającego roku o godz. 18.00.
W ostatnią środę miesiąca zapraszam wszystkich należących do żywego różańca.
3. Bardzo serdecznie dziękuję WSZYSTKIM, za życzliwość, wszelką pomoc i ofiarność w minionym tygodniu:

• Za ofiary składane z racji nowej inwestycji związanej z ogrzewaniem naszej świątyni i zakupem nowego agregatu prądotwórczego, ofiary składane w kopertach, indywidualnie, czy też przelewane na konto parafialne,  oraz ofiary wrzucane do skarbonek na ogrzewanie kościoła.
  • Dziękuję wszystkim sponsorom za paliwo do agregatu.
  • W drugi dzień świąt można złożyć ofiarę do puszek na KUL i WT w Poznaniu.
4. Proszę by o estetykę i czystość naszej świątyni zadbali w tym tygodniu mieszkańcy

PAWŁOWIC
z ulic: PAWŁOWICKIEJ:
Dolata, Kreger, Miłek, Zalewska, Ciszak, Stachowiak, Wilczak, Małkowscy
– bez kwiatów

Informacja do osoby zajmującej się dekoracją kwiatową kościoła.

5. W minionym tygodniu Pan odwołał z naszej wspólnoty parafialnej śp. Stanisława Klimaszewskiego z Pawłowic.Pogrzeb odbył się w miniony czwartek na naszym cmentarzu parafialnym. Polecam Go Miłosiernemu Panu.