IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 19.03.2023r.

1. Trwa okres wielkiego postu zapraszam więc Wszystkich:

DROGI KRZYŻOWE – KAŻDY PIĄTEK
GODZ. 17.30 – SZCZEGÓLNIE Z UDZIAŁEM DZIECI
GODZ. 20.00 – MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH

NABOŻEŃSTWO GORZKICH ŻALI

NIEDZIELA – GODZ. 16.00
– W ŁĄCZNOŚCI Z DODATKOWĄ MSZĄ ŚW.

2. W środę zapraszam na nowennę.
3. Zbiórka kandydatów na lektorów– niedziela– godz.17.45
4. Spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych w najbliższy czwartek o godz. 19.00. w kościele.
5. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 11.00. – 11 kandydatów po odpowiednim przygotowaniu do służby liturgicznej, zostaną uroczyście włączeni w grono ministrantów w naszej parafii. Bardzo dziękuję Rodzicom tych chłopaków, bo to z atmosfery życia rodzinnego rodzą się takie powołania, również w takich trudnych czasach i są prawdziwym świadectwem wiary.
6. Za tydzień na Mszy św. o godz. 11.00. dzieciom komunijnym zostaną poświęcone i wręczone książeczki.
7. Bardzo serdecznie pragnę podziękować WSZYSTKIM, którzy spieszą mi ze swoją życzliwością i wszelką pomocą oraz ofiarnością:
– Za ofiary przelewane na konto parafialne i składane w kościele.
– Za ofiary składane na ogrzewanie kościoła.
– Za ofiary składane na daninę diecezjalną w połączeniu z ofiarą na nowe okna w naszym kościele.
– Za ofiary z drugiej niedzieli miesiąca, zebrana kwota na ogrzewanie kościoła to 2 tys. 517 zł. 34 gr.
8. Dzisiaj zgodnie z ogłoszeniem, które dotyczyło uporządkowania Żywego Różańca w naszej parafii, dziękuję Wszystkim, którzy przyłączyli się do tak bardzo ważnego daru z siebie – modlitwy różańcowej. Bardzo nam wszystkim potrzebnej w dzisiejszych czasach, również tym, którzy tej modlitwy nie odmawiają. Dziękuję Wam Wszystkim Kochani za tak ważne świadectwo Waszej wiary.
9. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i terenu wokół niego oraz za ofiarę na kwiaty.
Proszę, by o czystość i estetykę naszej świątyni w tym tygodniu zadbali:

MIESZKAŃCY GOLĘCZEWA:
Z ul. KWIATOWEJ: Pp: Dembińscy, Hanaśko, Tolińscy, Wozińscy, Kustoń,
Błaszczyk, Sobczak, Graffunder, Baranowscy, Dąbkowscy
– bez kwiatów.

Za tydzień przed kościołem zbiórka do puszek na dekorację i kwiaty do grobu pańskiego.
Wszystkim za ofiarność i dobre serce z góry dziękuję.

PRZYJĘCI DO GRONA MISNISTRANTÓW

ROK 2023: