IV NIEDZIELA ZWYKŁA 28.01.2024 r.

W środę zapraszam na nowennę.
Ponieważ jest to ostatnia środa miesiąca zapraszam wszystkich należących do Żywego Różańca na comiesięczne spotkanie. O godz. 17.30. wystawienie NS i różaniec w intencji należących do Żywego Różańca, następnie Nowenna i Msza św.
2. Rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii św. zapraszam na spotkanie w najbliższą środę o godz. 19.00. w kościele.
3. W najbliższy piątek przypada święto Ofiarowania Pańskiego – MB Gromnicznej.
Msze św. w kościele o godz: 10.00; 18.00; 20.00. Podczas każdej Mszy św. święcenie gromnic. Dzieciom komunijnym poświęcę świece na Mszy św. o godz. 18.00.
4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi w piątek od godz. 16.00 do 17.30. Wystawienie NS o godz. 16.00. i adoracja do godz. 18.00.
5. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. O godz. 8.30 różaniec następnie Msza św. Fatimska.
6. Bardzo serdecznie dziękuję WSZYSTKIM, za życzliwość, wszelką pomoc i ofiarność w minionym tygodniu:

• Za ofiary składane z racji nowej inwestycji związanej z ogrzewaniem naszej świątyni i zakupem nowego agregatu prądotwórczego, ofiary składane w kopertach, indywidualnie, czy też przelewane na konto parafialne, oraz ofiary wrzucane do skarbonek na ogrzewanie kościoła.
  • Za wszelkie ofiary składane z racji tegorocznej kolędy.
7. Dziękuję za posprzątanie świątyni. Ofiarę na kwiaty. Troskę o estetykę naszej świątyni  zakończyli mieszkańcy Pawłowic. Serdecznie dziękuję za ofiarowany czas i trud, oraz za odpowiedzialność za czystość naszej świątyni. Proszę by teraz ten ważny obowiązek podjęli mieszkańcy

BYTKOWA
z ulic: AGRESTOWEJ: Lewandowska, Kosowsccy, Nowakowscy, Kupczyk,
Semba, Zych, Krzemień, Kozierowska.

– bez kwiatów

Informacja do osoby zajmującej się dekoracją kwiatową kościoła.