IV NIEDZIELA ZWYKŁA 29.01.2023r.

1. W najbliższą środę zapraszam na nowennę.
2. W czwartek 2 lutego przypada święto Ofiarowania Pańskiego – MB Gromnicznej.
Msze św. w kościele o godz.: 10.00; 18.00; 20.00.
Podczas każdej Mszy św. poświecenie świec.
3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca.  Okazja do spowiedzi w piątek od godz. 16.00 – 17.30.
Wystawienie NS o godz. 16.00 i adoracja do godz. 18.00.
O godz. 18.00 Msza św. z koronką do Bożego Miłosierdzia.
4. W tym tygodniu przypada również pierwsza sobota miesiąca.
Czcicieli MB zapraszam o godz. 8.30 na różaniec z rozważaniem i Msze św. fatimską.
5. W tym tygodniu Pan odwołał z naszej wspólnoty parafialnej śp. Zbigniewa Jaworskiego z Golęczewa.
Pogrzeb w najbliższą środę o godz. 13.00.
Polecam Go Miłosiernemu Panu.
6. Dobiega końca czas kolędowy, a z nim związane odwiedziny nowych Rodzin, które pragną Bożego błogosławieństwa i wprowadziły się do naszej parafii. To był też czas, kiedy zapraszałem poszczególne Rodziny zamieszkałe na terenie naszej parafii na wspólne spotkania kolędowe w naszym kościele parafialnym.
Tegoroczny czas kolędy pokazał jasno, kto utożsamia się z tą parafią i do niej jako wspólnoty naprawdę należy, co niesie ze sobą na przyszłość jasne tego konsekwencje.
Bardzo dziękuję Wam Wszystkim za Wasze jasne świadectwo wiary, Waszą życzliwość, gościnność i ofiarność, tym bardziej, że w tym roku wynikała ona po raz pierwszy z prawdziwej szczerości i potrzeby Waszych serc.
Niech Wszystkim Wam na Waszą szczerość  serca, Bóg który to wszystko widzi, odpłaci Wszystkim mocą Swojego Szczerego Błogosławieństwa.
7. Bardzo serdecznie pragnę podziękować WSZYSTKIM, którzy spieszą mi ze swoją życzliwością i wszelką pomocą oraz ofiarnością:
• Za ofiary przelewane na konto parafialne i składane w kościele.
• Za ofiary na spłacenie długu parafii, po ostatnich pracach remontowych.
• Za ofiary składane na ogrzewanie kościoła.
Pragnę uprzejmie przypomnieć, że wszyscy, którzy przelewają ofiary przez konto bankowe na rzecz naszej parafii, mogą je sobie rozliczyć w tegorocznym rozliczeniu podatkowym.

8. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i terenu wokół niego oraz za ofiarę na kwiaty.
Proszę, by o czystość i estetykę naszej świątyni w tym tygodniu zadbali:

MIESZKAŃCY GOLĘCZEWA:
Z ul. DWORCOWEJ: Pp: Sroka, Banowscy, Rybiccy, Ancuta, Gieremek, Stróżyk, Kozieł, Loba, Olech
– bez kwiatów.