IX NIEDZIELA ZWYKŁA 02.06.2024 r.

Trwa Oktawa Bożego Ciała, zapraszam Wszystkich do czynnego uczestnictwa w codziennych Mszach św. wraz z procesją eucharystyczna i nieszporami o godz. 19.00.
2. W najbliższy czwartek przypada zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Uroczysta Msza św. w kościele o godz. 19.00. Po niej procesja do ołtarza na terenie parku i powrót do kościoła.
Tego dnia tradycyjnie poświęcę wianki z ziół i kwiatów.
3.  W piątek przypada Uroczystość NSPJ.
Msza św. o godz. 19.00 po niej wyruszy procesja do figury Serca Jezusowego przy  kościele.
Tego dnia z racji uroczystości nie obowiązuje post.
4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca.
Okazja do spowiedzi w piątek od godz. 17.00 – 18.30.
 5. W najbliższy piątek zapraszam do wspólnego świętowania i obchodzenia pierwszej rocznicy komunii św. o godz. 19.00 dzieci, które w ubiegłym roku przystąpiły do pierwszej komunii św.
Dzieci, które obchodzą w tym roku pierwszą rocznicę komunii św. zapraszam na wspólną próbę w najbliższą środę o godz. 17.00 do kościoła.
Będzie wtedy również okazja do sakramentu pokuty.
6. Bardzo serdecznie pragnę podziękować WSZYSTKIM, którzy spieszą mi ze swoją życzliwością i wszelką pomocą oraz ofiarnością:

• Za ofiary przelewane na konto parafialne i składane w kościele.
  • Za tydzień druga niedziela miesiąca, ofiary składane w kościele, tradycyjnie są przeznaczone na cele inwestycyjne w parafii.
  • Za prace przy zieleni wokół kościoła.
  • Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła.

Dla wspólnego dobra i porządku termin sprzątania proszę ustalić z Panem Kościelnym.
Jeżeli w porządku sprzątania pojawili się nowi mieszkańcy i nie są wymienieni, również serdecznie zapraszam do współpracy.
Profesjonalną dekoracją kościoła dla wspólnego dobra wszystkich zajmuje się

Pani Mirosława Letkiewicz / tel. 501 956 380 /

Z A P O W I E D Z I