JHS Króla Wszechświata 22.11.2020 r.

1. Msza św. transmitowana jest z naszej świątyni parafialnej do odwołania w każdą niedzielę o godz. 11.00.
  2. Wszystkie informacje o bieżących sprawach parafii można zawsze przeczytać i sprawdzić na facebooku oraz na stronie internetowej parafii Sobota.
  3. Polecam kontakt biura parafialnego na stronie internetowej parafii wraz z kontaktem
    telefonicznym, co ułatwia wzajemny kontakt. E-mail: parafiasobota@wp.pl. Bardzo dziękuję za zrozumienie.
  4. Bardzo serdecznie pragnę podziękować Wszystkim, którzy w tym trudnym czasie spieszą mi z pomocą:
    • za ofiary przelewane szczególnie w tym czasie na konto parafialne.
    • za wszelką pomoc przy różnych pracach dodatkowych związanych z pracami remontowymi.
    • za ofiary wrzucane do skarbonek w kościele – trwają prace remontowe przy renowacji elewacji – szczególnie dziękuję za ofiary składane na ten cel.
    • za systematyczne prace przy zieleni wokół kościoła.
    • za odpowiedzialność, zrozumienie i dyscyplinę w przestrzeganiu obowiązujących zasad sanitarnych.
    • za pomoc w gruntownym sprzątaniu kościoła.
      • Bardzo serdecznie dziękuję.
  5. Z A P O W I E D Z I:
    • Rewers Agnieszka st. wol. parafia Sobota
    • Damian Krasnosielski st. wol. parafia Suchy Las
  6. W minionym tygodniu Pan odwołał z naszej wspólnoty parafialnej:
    • Zdzisława Majchrzaka z Golęczewa. Pogrzeb odbędzie się 27 listopada na cmentarzu Miłostowo w Poznaniu. Msza św. pogrzebowa tego samego dnia o godz. 10.00. w kościele w Sobocie.
    • Annę Baumann z Bytkowa. Pogrzeb odbył się w minioną środę na naszym cmentarzu parafialnym w Sobocie.

Polecam Ich Miłosiernemu Panu.