JHS KRÓLA WSZECHŚWIATA 26.11.2023 r.

1. W środę zapraszam na nowennę.
W tym tygodniu w sposób szczególny:

• Zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami na spotkaniach poszczególnych róż różańcowych, zapraszam w środę wszystkich należących do Żywego Różańca, na modlitwę różańcową o godz. 17.30, w czasie której polecać będziemy w wymieniankach szczególnie tych Wszystkich, którzy należeli do Żywego różańca, następnie na Mszę św.
  • To ostatnia środa miesiąca listopada w czasie którego zanosiliśmy modlitwę w intencji naszych bliskich zmarłych, którzy już od nas odeszli. Dlatego też w czasie Mszy św. wspominać będziemy zmarłych, którzy odeszli w roku 2022/23. Będziemy wymieniać ich imiona zapalając światło pamięci, które bardzo proszę by rodziny tych zmarłych zabrali je ze sobą po Mszy św. jako wyraz wspomnienia i miłości dla nich.
    Rodziny tych zmarłych zapraszam do wspólnej modlitwy.

ZMARLI 2022 /2023 r.

+ Helena Mierzejewska, + Helena Olech, + Marian Piechowiak, + Kamila Adamowicz, + Edward Górka, + Janina Adamczak, + Henryka Rewers, + Irena Różewska, + Zofia Goch, + Kazimierz Guźniczak, + Andrzej Drzymała, + Andrzej Rączkiewicz, + Bogusława Piechowiak, + Józef Grygiel, + Rozalia Baum, + Genowefa Lamch, + Eugeniusz Goch, + Zofia Orłowska, + Sylwester Sznajder, + Rafał Turtoń, + Krzysztof Tomczak, + Robert Meller, + Stefan Pszczoła,
+ Jerzy Kometko, + Leon Pięta, + Miłosz Witman, + Zbigniew Jaworski, + Bolesława Dolata, + Ryszard Raczyński, Mariola Bugajska, + Alicja Racka,
+ Teresa Łuczak, + Mieczysław Połok, + Józef Sokołowski, + Zdzisława Barcikowska, + Jan Kępa, + Elżbieta Dolata, +Violetta Majchrzak, + Roman Zamler, + Ewa Hernes.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca, okazja do spowiedzi w piątek od godz. 17.00 – 18.00.
Wystawienie NS o godz. 17.00 i adoracja do godz. 18.00.
Spotkanie z kandydatami, którzy złożyli deklarację i jednocześnie wyrazili swoją gotowość do przyjęcia sakramentu bierzmowania w najbliższy piątek o godz. 19.00 w kościele.
W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Godz. 8.30 Różaniec, a następnie Msza św. fatimska.
5. Bardzo serdecznie dziękuję WSZYSTKIM, za życzliwość, wszelką pomoc i ofiarność w minionym tygodniu:

• Za ofiary składane w kościele i przelewane na konto parafialne,
6. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i terenu wokół niego oraz za ofiarowane kwiaty.
Proszę by o estetykę i czystość naszej świątyni zadbali w tym tygodniu mieszkańcy

PAWŁOWIC
z ulic: PAWŁOWICKIEJ:
Gołascy, Kujawa, Przybylak, Ratajczak, Miężalik, Wawrzyniak, Kampa
– bez kwiatów

Informacja do osoby zajmującej się dekoracją kwiatową kościoła.

W minionym tygodniu Pan odwołał z naszej wspólnoty parafialnej śp. Ewę Hernes ze Złotkowa.
Pogrzeb odbędzie się w najbliższy czwartek o godz. 13.00.
Polecam Ją Miłosiernemu Panu.
8. Straż Pożarna z Golęczewa zwraca się o pomoc w organizacji paczek świątecznych, dla dzieci – sierot z Ukrainy.
Dary te będą zbieranie 2 i 3 grudnia – 16.00 -18.00 w remizie.
Potrzebne są: wszelkiego rodzaju słodycze, kasze, makarony, konserwy, herbata, kawa, zupki chińskie, środki higieny osobistej, skarpety, rękawiczki, koce, środki opatrunkowe, leki przeciwbólowe i gorączkowe, plastry i bandaże.