NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO 07.01.2024 r.

W środę zapraszam na nowennę.
Rozpoczyna się czas kolędy, czyli odwiedzin duszpasterskich, którego najważniejszym przesłaniem jest błogosławieństwo domu i mieszkającej w nim Rodziny. Wszelkie informacje związane z etapami tegorocznej kolędy i jej formą zamieszczane będą pod specjalną informacją:

ODWIEDZINY DUSZPASTERSKIE RODZIN W ROKU 2024.

3. Bardzo serdecznie dziękuję WSZYSTKIM, za życzliwość, wszelką pomoc i ofiarność w minionym tygodniu:

• Za ofiary składane z racji nowej inwestycji związanej z ogrzewaniem naszej świątyni i zakupem nowego agregatu prądotwórczego, ofiary składane w kopertach, indywidualnie, czy też przelewane na konto parafialne, oraz ofiary wrzucane do skarbonek na ogrzewanie kościoła.
  • Podsumowania i rozliczenia finansowego, zarówno z ogrzewaniem jak i oknami dokonam w drugą niedzielę lutego.
  • Za tydzień przypada druga niedziela miesiąca ofiary składane w kościele przeznaczone są na wyżej wymienione inwestycje.
W minionym tygodniu Pan odwołał z naszej wspólnoty parafialnej śp. Mirosława Orzechowskiego z Golęczewa. Pogrzeb będzie w sobotę 13 stycznia o godz. 12.00.
Polecam Go Miłosiernemu Panu.
5. Proszę by o estetykę i czystość naszej świątyni zadbali w tym tygodniu mieszkańcy

PAWŁOWIC
z ulic: SZKOLNEJ:
Bartosińscy, Kucharzewscy, Kocurek, Mruk
– bez kwiatów

Informacja do osoby zajmującej się dekoracją kwiatową kościoła.

ZAPOWIEDZI

Janik Milena st. wol. Parafia Sobota