Niedziela Chrztu Pańskiego 10.01.2021 r.

1. W środę zapraszam czcicieli MB na nowennę.
2. Wszystkie informacje o bieżących sprawach parafii można zawsze przeczytać i sprawdzić na Facebooku oraz na stronie internetowej parafii Sobota.
Adres: parafiasobota@wp.pl
Polecam kontakt do biura parafialnego – Tel. 618 -145 -284 oraz stronę internetową parafii. Bardzo proszę o pozostawienie kontaktu telefonicznego, co ułatwi nasz wspólny kontakt. Bardzo dziękuję za zrozumienie.
3. Bardzo serdecznie pragnę podziękować Wszystkim, którzy w tym trudnym czasie spieszą mi z pomocą:

• Za ofiary przelewane szczególnie w tym czasie na konto parafialne. Za Waszą ofiarność wyrażaną w jakiejkolwiek formie.
  • Za ofiary wrzucane do skarbonek w kościele.
  • Zakończył się ostatni gruntowny etap prac remontowych przy renowacji elewacji obiektu. W związku z tym wydarzeniem, odsyłam Wszystkich Parafian do listu skierowanego do naszej całej społeczności parafialnej i już dzisiaj bardzo dziękuję Wszystkim za pozytywny odzew i zrozumienie i wpłacane tegoroczne ofiary kolędowe na spłacenie długu po ostatnim etapie renowacji naszej świątyni.
  • Za pomoc w cotygodniowym sprzątaniu kościoła.
4. Transmisja Mszy św. z udziałem wiernych na parkingu:

• Niedziela – 10 stycznia – godz.11.00
  • Niedziela – 17 stycznia – godz. 11.00
  • Niedziela – 24 stycznia – godz. 11.00
  • Niedziela – 31 stycznia – godz. 11.00

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA OBECNOŚĆ I NIEOCENIONY

WSPÓLNY DAR MODLIWTY !!!!!!!!!!!