NIEDZIELA ŚWIETEJ RODZINY 26.12.2021r.

1. Wszystkie informacje o bieżących sprawach parafii można zawsze przeczytać i sprawdzić na facebooku oraz na stronie internetowej parafii Sobota: sanktuariumsobota.pl
Polecam kontakt do biura parafialnego: tel. 61 814 52 84
email: parafiasobota@wp.pl

Bardzo proszę o pozostawienie kontaktu telefonicznego, co ułatwi nasz wspólny kontakt. Bardzo serdecznie dziękuję za zrozumienie.
2. CO NIEDZIELĘ JEST TRANSMISJA MSZY ŚW. NA PARKINGU, O GODZ. 11.00. TAK, ABY WSZYSCY MOGLI BEZPIECZNIE WYWIĄZAĆ SIĘ Z PODSTAWOWEGO OBOWIĄZKU KATOLIKA I UCZESTNICZYĆ W NIEDZIELNEJ EUCHARYSTII !!!!

JEST DOSTĘPNA BEZPOŚREDNIA TRANSMISJA Z NASZEGO KOŚCIOŁA
– 24 GODZ. NA DOBĘ.

WYSTARCZY wejść na stronę internetową naszej parafii i wybrać z menu TRANSMISJA.

3. W środę zapraszam na ostatnią nowennę w tym roku. PS MPM, pragniemy podziękować ze wszelkie otrzymane łaski w tym roku.
4. W piątek przypada ostatni dzień starego, tego szczególnego roku. Zapraszam Wszystkich na uroczystą Msze św. z podziękowaniem za otrzymane łaski w tym mijającym roku o godz. 17.00. / Z transmisją udziału wiernych na parkingu./
5. W Sobotę przypada pierwszy dzień Nowego Roku 2022 !!! Szczególny dzień modlitw o tak potrzebny Nam Wszystkim dar jakim jest pokój.
Msze św. o godz: 09.00; 11.00; 18.00.
/Msza św. o godz. 11.00. z udziałem wiernych na parkingu./
6. Bardzo serdecznie pragnę podziękować Wszystkim, którzy spieszą mi ze swoją życzliwością i pomocą:

• Za ofiary przelewane na konto parafialne i składane w kościele – ROZLICZENIE ZA REMONTY DOSTĘPNE JEST NA STRONIE INTERNETOWEJ !!!
  • Za ofiary składane na spłacenie DŁUGU – kolejnego i ostatniego etapu prac remontowych !!!
  • Za ofiary składane do skarbonek lub na konto na ogrzewanie kościoła.
  • Za posprzątanie kościoła i terenu przykościelnego.
  • Wszystkim, którzy gorliwie uczestniczyli we Mszach św. RORATNICH i niedzielnej Eucharystii.
  • Za ofiarowane choinki do kościoła.
  • Wszystkim za czynny udział i pomoc w przygotowaniu tegorocznych dekoracji świątecznych.
  • Wszystkim, którzy uczestniczyli w przygotowaniu w jakikolwiek sposób Bożonarodzeniowej liturgii.
  • Za ofiarowane dary spożywcze na plebanię.
  • Za wszelką inną Waszą pomoc, która przyczynia się do godnego funkcjonowania naszej wspólnoty parafialnej
  • Zachęcam Wszystkich do wspólnego kolędowania i odwiedzania naszej świątyni, bo pokłonić się Nowonarodzonemu Panu.
7. W minionym tygodniu Pan odwołał z naszej wspólnoty parafialnej śp:
 Bronisławę Pięta ze Złotnik. Pogrzeb odbędzie się 29 grudnia w środę o godz. 12.00.
 Stefana Bauman z Bytkowa. Pogrzeb odbędzie się 28 grudnia we wtorek o godz. 14.00.
 Barbarę Adamowicz z Golęczewa. Pogrzeb odbędzie się 3 stycznia w poniedziałek o godz. 12.00.