Niedziela Świętej Rodziny 27.12.2020 r.

Za nami okres Świąt Bożego Narodzenia – pragnę serdecznie podziękować Wszystkim, którzy przyczynili się do przeżycia tego trudnego szczególnego czasu:
  • Wszystkim, którzy swoją pomocą i życzliwością przyczynili się do przygotowania tych Świąt
  • Za posprzątanie kościoła i terenu przykościelnego
  • Wszystkim Paniom i Panom za ogromny trud i czas włożony w przygotowanie dekoracji wewnątrz i na zewnątrz kościoła, również w czasie adwentu
  • Za ofiarowane choinki i dekoracje do żłóbka
  • Panu Kościelnemu, Służbie liturgicznej, Nadzwyczajnym Szafarzom, Lektorom, Ministrantom
  • Tym, którzy służą swoją pomocą w przekazie informatycznym i medialnym, dzięki czemu możemy dotrzeć do wszystkich chcących połączyć się z nami we wspólnej modlitwie
  • Za wszelkie okazane dobro, pomoc i każdą Waszą życzliwość oraz jakąkolwiek najmniejszą pomoc Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję
  • Bardzo dziękuję również za miły gest i pamięci życzeń przekazywanych w różny sposób przy dostępnych informacyjnych środkach przekazu.
Niech Nowonarodzony wynagrodzi Wam Wszystkim
dobroć i szczerość Waszych serc
swoim błogosławieństwem i upragnionym teraz przez Nas Wszystkich
darem zdrowia !
1. W ostatnią środę starego roku zapraszam na dziękczynną Nowennę.
2. W czwartek przypada ostatni dzień starego roku. Pragniemy go zakończyć wspólną modlitwą i dziękczynieniem oraz nabożeństwem o godz. 17.00.
3. W piątek powitamy Nowy Rok na wspólnej modlitwie o dar Pokoju, tak bardzo dzisiaj potrzebnego współczesnemu światu na Mszach św. o godz: 7.30; 9.00; 11.00.
4. Msza św. transmitowana jest z naszej świątyni parafialnej do odwołania w każdą niedzielę o godz. 11.00.
5. Wszystkie informacje o bieżących sprawach parafii można zawsze przeczytać i sprawdzić na facebooku oraz na stronie internetowej parafii Sobota
Adres: parafiasobota@wp.pl
Polecam kontakt biura parafialnego na stronie internetowej parafii wraz z kontaktem telefonicznym, co ułatwia Nasz wzajemny kontakt. Bardzo dziękuję za zrozumienie.
6. Bardzo serdecznie pragnę podziękować Wszystkim, którzy w tym trudnym czasie spieszą mi z pomocą:
• Za ofiary przelewane szczególnie w tym czasie na konto parafialne. Za Waszą ofiarność wyrażaną w jakiejkolwiek formie.
• Za ofiary wrzucane do skarbonek w kościele.
• Zakończył się ostatni gruntowny etap prac remontowych przy renowacji elewacji obiektu.
W związku z tym wydarzeniem, odsyłam Wszystkich Parafian do listu skierowanego do naszej całej społeczności parafialnej i już dzisiaj bardzo dziękuję Wszystkim za pozytywny odzew i zrozumienie i wpłacane tegoroczne ofiary kolędowe na spłacenie długu po ostatnim etapie renowacji naszej świątyni.
• Za pomoc w cotygodniowym sprzątaniu kościoła.
7. Transmisja Mszy św. z udziałem wiernych na parkingu:
• Nowy rok – 1 stycznia – godz.11.00.
• Niedziela – 3 stycznia – godz.11.00.
8. Zmarli śp.
• Władysław Stoiński były mieszkaniec Złotkowa.
Msza św. pogrzebowa w poniedziałek 28 grudnia o godz. 13.00. następnie pogrzeb na naszym cmentarzu parafialnym.
• Roman Czechański. Msz św. pogrzebowa w środę o godz. 12.00. Następnie pogrzeb na cmentarzu parafialnym.
Polecam Ich Miłosiernemu Panu.