NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY 31.12.2023 r.

W Nowy Rok Msze św. w kościele o godz:
9.00; 11.00; 18.00
ZA NAMI ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA:

Pragnę podziękować:

• Za posprzątanie kościoła i terenu przykościelnego.
  • Za ofiarowane choinki do kościoła.
  • Wszystkim za czynny udział i pomoc w przygotowaniu dekoracji świątecznej.
  • Wszystkim, którzy uczestniczyli w jakikolwiek sposób w przygotowaniu liturgii.
  • Wszystkim, którzy gorliwie uczestniczyli we Mszach św. Roratnich.
  • Bez wyjątku całej służbie liturgicznej, Panom organistom, Panu kościelnemu.
  • Za wszelką pomoc, która przyczyniła się do godnego przeżycia tych świąt – serdecznie dziękuję.
W najbliższą sobotę przypada Uroczystość Trzech Króli. Msze św. w kościele jak w niedzielę o godz:
7.30; 9.00; 11.00
Podczas każdej Mszy św. będzie można nabyć poświęcone kadzidło i kredę.
W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi w najbliższy piątek od godz.
Wystawienie NS o godz. 16.00. i adoracja do godz. 18.00.
5. Bardzo serdecznie dziękuję WSZYSTKIM, za życzliwość, wszelką pomoc i ofiarność w minionym tygodniu:

• Za ofiary składane z racji nowej inwestycji związanej z ogrzewaniem naszej świątyni i zakupem nowego agregatu prądotwórczego, ofiary składane w kopertach, indywidualnie, czy też przelewane na konto parafialne, oraz ofiary wrzucane do skarbonek na ogrzewanie kościoła.
6. Proszę by o estetykę i czystość naszej świątyni zadbali w tym tygodniu mieszkańcy

PAWŁOWIC
z ulic: SZKOLNEJ:
Rogacz, Małkowscy, Witman, Majewscy, Sokołowscy, Madaj, Kocurek, Lar
– bez kwiatów

Informacja do osoby zajmującej się dekoracją kwiatową kościoła.