NIEDZIELA TRÓJCY ŚW. 04.06.2023r.

1. W środę zapraszam na nowennę.
2. W tym tygodniu przed nami uroczystości związane z Bożym Ciałem, w związku z tym: ZAPRASZAM:
• Próba sypania kwiatków w najbliższą środę o godz. 18.00.
Zapraszam wszystkie dziewczynki, proszę o mobilizację Was Rodziców a szczególnie Mamy, bo to od Was wszystko zależy.
• W uroczystość Bożego Ciała w najbliższy czwartek Msze św. o godz: 8.00 i 11.00. Po Mszy św. o godz. 11.00 wyruszy procesja do czterech ołtarzy ulicami Soboty, przez park, następnie ulicą Poznańską i zakończy się w kościele.
• Procesja Eucharystyczna jest naszym publicznym wyznaniem wiary i przyznaniem się do JHS Eucharystycznego – zapraszam Was zatem wszystkich Parafian i proszę o liczny udział zarówno w procesji Bożego Ciała jak i w czasie całej oktawy.
• Msze św. w Oktawie Bożego Ciała z nieszporami eucharystycznymi codziennie o godz. 19.00.
W niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11.00.
• W czasie oktawy Bożego Ciała dzieci pierwszokomunijne, które w tym roku przystąpiły do pierwszej komunii św. będą przeżywać swój biały tydzień.
• Bardzo proszę, by na czas Oktawy Bożego Ciała, Wszyscy, którzy przyznają się do wspólnoty ludzi ochrzczonych, udekorowali swoje domy symbolami religijnymi.
O ASYSTĘ W CZSIE TEGOROCZNYCH UROCZYSTOŚCI PROSZĘ:

STRAŻAKÓW I WSZYSTKICH LUDZI DOBREJ WOLI.
CZWARTEK- BOŻCE CIAŁO.8.06. – GODZ. 11.00. – ZŁOTKOWO.
PIĄTEK – 9.06. – GODZ. 19.00. – PAWŁOWICE.
SOBOTA – 10.06. – GODZ. 19.00. – SOBOTA.
NIEDZIELA – 11.06. – GODZ. 11.00. – GOLĘCZEWO.
PONIEDZIAŁEK – 12.06. – GODZ. 19.00. –  ZŁOTKOWO.
WTOREK – 13.06. – GODZ.19.00. – BYTKOWO.
ŚRODA – 14.06. – GODZ. 19.00. – GOLĘCZEWO.
CZWARTEK – 15.06. – GODZ. 19.00. – ZŁOTNIKI.
PIĄTEK – 16.06 – GODZ. 19.00. – GOLĘCZEWO.

Zwracam się do Was Wszystkich z serdeczną prośbą o czynne włączenie się w przygotowaniu i przeżywaniu tegorocznych Uroczystości Bożego Ciała !!!

3. Bardzo serdecznie pragnę podziękować WSZYSTKIM, którzy spieszą mi ze swoją życzliwością i wszelką pomocą oraz ofiarnością:

• Za ofiary przelewane na konto parafialne i składane w kościele.
  • Wszystkim za udział i wszelką pomoc w przygotowaniu i przeżyciu wizytacji kanonicznej w naszej parafii.
4. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i dekorację.
Proszę, by o czystość i estetykę naszej świątyni w tym tygodniu zadbali :

MIESZKAŃCY GOLĘCZEWA Z ULICY AGRESTOWEJ
/ wszyscy mieszkańcy/
Pp: Bździel, Kotulscy, Gabrielscy, Kaliccy – z kwiatami.

Z A P O W I E D Z I

Lont Dominika st. wol. parafia Sobota