NIEDZIELA TRÓJCY ŚW. 26.05.2024 r.

Nabożeństwa majowe odprawiane w łączności z Mszami św.
W najbliższą środę tradycyjnie zapraszam na nowennę i majowe o godz. 19.00. Ponieważ jest to ostatnia środa miesiąca zapraszam Żywy Różaniec na nabożeństwo różańcowe o godz. 18.30. i następnie Msze św.
2. W tym tygodniu przed nami uroczystości związane z Bożym Ciałem, w związku z tym zapraszam:

• Próba sypania kwiatków w najbliższą środę o godz. 18.00.
    Zapraszam wszystkie dziewczynki, proszę o mobilizację Was Rodziców a szczególnie Mamy, bo to tak naprawdę od Was wszystko zależy.
  • W uroczystość Bożego Ciała Msze św. w kościele:
    o godz: 8.00. 11.00.
  • Po Mszy św. o godz. 11.00. wyruszy procesja ulicami Soboty do czterech ołtarzy, przez park, następnie ul. Poznańską i zakończy się w kościele.
  • Procesja Eucharystyczna jest naszym szczególnym wyznaniem wiary i przyznaniem się do JHS Eucharystycznego – zapraszam bardzo Was Wszystkich Parafian i proszę o liczny udział, zarówno w procesji Bożego Ciała jak i w czasie całej Oktawy.
  • Msze św. w Oktawie Bożego Ciała z nieszporami eucharystycznymi codziennie o godz. 19.00.
  • W niedzielę procesja eucharystyczna po Mszy św. o godz. 11.00.
  • W czasie Oktawy Bożego Ciała dzieci pierwszokomunijne, które w tym roku przystąpiły do pierwszej komunii św. przeżywać będą swój biały tydzień od czwartku do czwartku włącznie.
  • Bardzo proszę, by na czas Oktawy Bożego Ciała, Wszyscy, którzy publicznie przyznają się do wspólnoty ludzi ochrzczonych i wierzących udekorowali swoje domy symbolami religijnymi, lub flagami.

O ASYSTĘ W CZASIE TEGOROCZNYCH UROCZYSTOŚCI OKTAWY BOŻEGO CIAŁA PROSZĘ:

• STRAŻAKÓW I WSZYSTKICH LUDZI DOBREJ WOLI.
  • CZWARTEK – BOŻE CIAŁO – 30.05. – GODZ. 11.00. – GOLĘCZEWO.
  • PIĄTEK – 31.05. – GODZ. 19.00. – PAWŁOWICE.
  • SOBOTA- 1.06. – GODZ. 19.00. – SOBOTA.
  • NIEDZIELA – 2.06. GODZ. 11.00. – ZŁOTKOWO.
  • PONIEDZIAŁEK – 3.06. – GODZ. 19.00. – BYTKOWO.
  • WTOREK – 4.06. – GODZ. 19.00. – ZŁOTKOWO.
  • ŚRODA – 5.06. – GODZ. 19.00. – ZŁOTNIKI.
  • CZWARTEK – 6.06. – GODZ. 19.00. – GOLĘCZEWO.
  • PIĄTEK – 7.06. – GODZ. 19.00. – GOLĘCZEWO.

Zwracam się do Was Wszystkich z serdeczną prośbą o czynne włączenie się w przygotowaniu i przeżywaniu tegorocznych
Uroczystości Bożego Ciała !!!

4. W tym tygodniu przypada również pierwsza sobota miesiąca.
O godz. 8.30 nabożeństwo różańcowe, następnie Msza św. Fatimska.
5. Bardzo serdecznie pragnę podziękować WSZYSTKIM, którzy spieszą mi ze swoją życzliwością i wszelką pomocą oraz ofiarnością:

• Za ofiary przelewane na konto parafialne i składane w kościele.
  • Za prace przy zieleni wokół kościoła.
    Za ofiarowane kwiaty.
  • Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i terenu wokół niego, Rodzicom dzieci komunijnych.
  • Za dekorację i ofiarowane kwiaty.
6. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i terenu wokół niego, Rodzicom dzieci komunijnych. Za dekorację i ofiarowane kwiaty.

Dla wspólnego dobra i porządku termin sprzątania proszę ustalić z Panem Kościelnym.
Jeżeli w porządku sprzątania pojawili się nowi mieszkańcy i nie są wymienieni, również serdecznie zapraszam do współpracy.
Profesjonalną dekoracją kościoła dla wspólnego dobra wszystkich zajmuje się

Pani Mirosława Letkiewicz / tel. 501 956 380 /

Z A P O W I E D Z I