NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚW. 28.05.2023r.

1. Wszystkich Panów Radnych, zapraszam na spotkanie w najbliższy poniedziałek – 29 maja o godz. 20.00 na plebanii.
2. W poniedziałek przypada święto Matki Kościoła, czcicieli MB zapraszam do wspólnej modlitwy na Mszę św. o godz. 19.00.
3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi w tym miesiącu wyjątkowo w najbliższy
czwartek od godz. 17.00. – 19.00.
4. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Czcicieli MB zapraszam na różaniec wraz z rozważaniem o godz. 8.30. Następnie na Mszę św. fatimską.
5. W tym tygodniu w najbliższą środę – 31 maja – przypada po sześciu minionych latach biskupia kanoniczna wizytacja naszej parafii, którą przeprowadzi ks. bp. Jan Glapiak. Program wizytacji jest następujący:

• Godz. 10.00 Msza św.na którą zapraszam:
    – Wszystkich parafian, którzy pragną uczestniczyć we wspólnej modlitwie i nie będąc w pracy mogą w tej Mszy św. uczestniczyć.
    – Wszystkich starszych i chorych, którzy mogą przybyć do naszej świątyni.
    – Wszystkich, którzy należą do żywego nowego różańca, po ostatniej reorganizacji i mogą w tej Mszy św. z ks. Biskupem uczestniczyć.
  • Godz. 11.30 – CMENTARZ PARAFIALNY
    Wspólna modlitwa przy krzyżu z ks. Biskupem za zmarłych tam spoczywających.
    Zapraszam Wszystkich, którzy mają na naszym cmentarzu groby swoich bliskich zmarłych.
  • Godz. 18.00 – Msza św. jak w każdą środę /wyjątkowo godzinę wcześniej – 18.00/ z uwzględnieniem intencji przyjętych na tę środę – będę w tych intencjach koncelebrował te Mszę św. razem z ks. Biskupem.
    W czasie tej Mszy św. czterdziestu młodym zostanie udzielony sakrament bierzmowania.
    Zapraszam Parafian, Rodziny i ich bliskich do wspólnej modlitwy.
6. Bardzo serdecznie pragnę podziękować WSZYSTKIM, którzy spieszą mi ze swoją życzliwością i wszelką pomocą oraz ofiarnością:

• Za ofiary przelewane na konto parafialne i składane w kościele.
  • Za prace przy zieleni.
  • Szczególnie za tegoroczne ofiary składane na daninę diecezjalną.
7. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i dekorację Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych
Proszę, by o czystość i estetykę naszej świątyni w tym tygodniu zadbali:

MIESZKAŃCY GOLĘCZEWA

Z ul. LIPOWEJ: Pp: Szczepańscy, Maciaszek, Fąk, Goch, Olech, Brembor, Cyplik