ODWIEDZINY KOLĘDOWE I WIZYTA DUSZPASTERSKA W ROKU 2023

• W związku z czasem kolędowym i odwiedzinami duszpasterskimi rodzin w naszej parafii, wobec zaistniałej sytuacji podjąłem następującą decyzję:
Związana ona jest również z moim pobytem w szpitalu i poważną operacją i czasem potrzebnym do odzyskania pełni sił.
Po konsultacji z zespołem lekarzy, odradzana mi jest tzw. kolęda i chodzenie po domach w czasie szalejącej grypy a także wirusa covid, co stanowi poważne zagrożenie dla ciągle osłabionego organizmu.
• Kolęda w naszej parafii to odwiedziny w tej chwili duszpasterskie rodzin, które, wprowadziły się do naszej parafii w przeciągu ostatnich kilku lat i wyraziły zgodę i pragną odwiedzin duszpasterskich i pobłogosławienia swojego nowego mieszkania.
• W związku z tym oczekiwaniem dla wszystkich, którzy naprawdę pragną błogosławieństwa swojego domu i rodziny w nowym roku, będę zapraszał Was do naszego kościoła na specjalną Mszę św. w intencji rodzin, w intencji których będzie sprawowana Msza św. z Bożym błogosławieństwem dla tych domów i wspólnym podzieleniem się opłatkiem.
Można tak powiedzieć, że przez 19 lat pokornie przychodziłem do Waszych domów, teraz przyszedł czas, że zapraszam Was do siebie.
• Powyższa praktyka odpowie też na bardzo trudne pytanie, na które musimy sobie wreszcie wszyscy odpowiedzieć, komu naprawdę potrzebne jest dzisiaj błogosławieństwo domu i opieka Najwyższego w codziennym życiu.
• Obecność Wasza na moje zaproszenie na wspólną Msze św. i w Waszej intencji, oraz prośba o Boże bł. dla Waszych domów i Wasz udział w tym spotkaniu, będzie jasną odpowiedzią i deklaracją, komu naprawdę na tym zależy.
• To będzie tez jasny znak i odpowiedź na pytanie jak będą wyglądały następne odwiedziny duszpasterskie, jak będzie wyglądał związek z parafią i jakie będą tego konsekwencje.
• Bardzo pragnę Waszego uświęcania, otwarcia się na Miłość kochającego Was Wszystkich Dobrego Boga Ojca, który Was Wszystkich pragnie doprowadzić do szczęścia wiecznego.
Miejmy jednak wszyscy świadomość tego że, w doczesnym naszym życiu, My decydujemy wobec naszych wyborów, co będzie prawdziwą naszą przyszłością!!!!
PONIEDZIAŁEK 09.01.2023 r.
godz. 19.00
Msza św. kolędowa z Bożym Błogosławieństwem dla Rodzin z Golęczewa, ulice:

Dworcowa, Tysiąclecia, Lipowa

WTOREK 10.01.2023 r.
godz. 19.00
Msza św. kolędowa z Bożym Błogosławieństwem dla Rodzin z Golęczewa, ulice:

Wodna, Malinowa, Cicha, Błękitna, Krzywa, Kręta, Zacisze, Działkowa, Promienista, Stolarska, Agrestowa, Lazurowa, Stawna.

CZWARTEK 12.01.2023 r.
godz. 19.00
Msza święta kolędowa z Bożym Błogosławieństwem dla Rodzin z Golęczewa, ulice:

Polna, Modrakowa, Wiśniowa, Boczna, Czereśniowa, Kwiatowa, Jesionowa, Akacjowa, Ogrodowa, Boczna, Strażacka.

PIĄTEK 13.01.2023 r.
godz. 19.00
Msza święta kolędowa z Bożym Błogosławieństwem dla Rodzin z Pawłowic i Złotnik, ulice:

Złotniki: Kochanowskiego i Pawłowickiej, Prusa, Słowackiego, Reja
Pawłowice: Pawłowicka i Szkolna, Piaskowa, Zielone Wzgórze

• Jeżeli wobec wyznaczonych terminów, komuś nie odpowiada wyznaczony termin, zapraszam do dowolnego skorzystania ze Mszy św. w wyznaczonym grafiku kolędowym.