PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY 01.04.2024 r.

1. Bardzo serdecznie dziękuję Wszystkim za pomoc w przygotowaniu i przeżyciu tegorocznych  świąt wielkanocnych, oraz czasu wielkiego postu.

• Za dekoracje grobu pańskiego i kościoła.
  • Za ofiary na kwiaty do grobu pańskiego.
  • Za posprzątanie kościoła i terenu przykościelnego, za prace wiosenne przy zieleni wokół kościoła i plebanii, oraz za prace naprawcze na parkingu.
  • Wszystkim za przygotowanie liturgii, rozważania i poprowadzenie dróg krzyżowych.
  • Asyście podczas procesji rezurekcyjnej.
  • Radzie parafialnej.
  • Strażakom i Policji.
  • Lektorom i Ministrantom.
  • Nadzwyczajnym Szafarzom komunii św.
  • Panom Organistom.
  • Panu Kościelnemu.
  • Za obsługę techniczną i nagłośnienie drogi krzyżowej.
  • Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomagali w przygotowaniu liturgii oraz kościoła.
  • Wszystkim, którzy z potrzeby serca, a przede wszystkim głębokiej wiary uczestniczyli w Triduum paschalnym oraz nabożeństwach pasyjnych dróg krzyżowych i gorzkich żali.
  • Wszystkim którzy służyli mi swoją ofiarnością, pomocą i życzliwością, a których wymienić się nie da.
  • Za ofiarowane dary żywnościowe.
  • Wszystkim za dar modlitwy, życzenia z okazji dnia kapłańskiego i z okazji świąt.
  • Za wszelkie okazane dobro i Waszą życzliwość bardzo serdecznie dziękuję.
2. W środę zapraszam tradycyjnie na nowennę.
3. W tym tygodniu pierwsza spowiedź dzieci komunijnych:

• I grupa – środa – godz. 17.00.
  • II grupa – czwartek – godz. 17.00.
4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca.
Okazja do spowiedzi w piątek od godz. 17.00. – 18.30.
Wystawienie NS o godz. 17.00 i adoracja do godz. 19.00.
O godz. 19.00 Msza św.
5. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca.

• Godz. 8.30 – Różaniec.
  • Godz. 9.15 – Msza św. Fatimska.
6. W związku ze zmianą czasu z zimowego na letni Msze św. wieczorne o godz. 19.00 również Msza św. w sobotę.
7. Spotkanie z Rodzicami dzieci komunijnych w najbliższy piątek o godz. 19.30. w kościele.
8. Bardzo serdecznie pragnę podziękować WSZYSTKIM, którzy spieszą mi ze swoją życzliwością i wszelką pomocą oraz ofiarnością:

• Za ofiary przelewane na konto parafialne i składane w kościele.
  • Za ofiary, które wpływają na tegoroczną daninę diecezjalną.
  • Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na KUL i WT w Poznaniu.
9. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i terenu wokół niego.