PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY 05.04.2021 r.

1. Wszystkie informacje o bieżących sprawach parafii można zawsze przeczytać i sprawdzić na facebooku oraz na stronie internetowej parafii Sobota. Adres: parafiasobota@wp.pl
2. Polecam kontakt do biura parafialnego: tel. 61 814 52 84; email: parafiasobota@wp.pl
Bardzo proszę o pozostawienie kontaktu telefonicznego, co ułatwi nasz wspólny kontakt. Bardzo serdecznie dziękuję za zrozumienie.
3. W środę zapraszam na nowennę i Mszę św. o godz. 19.00.
4. Czas Wielkiego Postu jest okresem składania daniny diecezjalnej, z którego wywiązuje się każda parafia. Zdaję sobie doskonalę sprawę, że w tym roku stało się wszystko bardziej skomplikowane i zarazem trudne. Jest to jakieś zobowiązanie w tych trudnych czasach, z którego nie wiem jeszcze jak musimy się wywiązać !!!!
Wierzę jednak, że mogę liczyć na wsparcie moich Parafian.

Jak zawsze, już dzisiaj dziękuję Wszystkim, którzy po raz kolejny szczególnie w tym trudnym czasie doświadczenia nie zapomną w swoim budźcie rodzinnym o swojej parafii.
Wszystkim za zrozumienie i serce ofiarne w tym trudnym doświadczeniu, na które mogę zawsze liczyć, DZIĘKUJĘ!!!

Jak co roku koperty na daninę diecezjalną wyłożone są z tyłu kościoła. W sposób szczególny dostępne jest konto parafialne. Jeszcze raz za Wasze zrozumienie i ofiarność bardzo dziękuję.
5. Bardzo serdecznie pragnę podziękować Wszystkim, którzy w tym trudnym czasie spieszą mi ze swoją życzliwością:
– za ofiary przelewane na konto parafialne,
za Waszą ofiarność wyrażaną w jakiejkolwiek formie,
– zakończył się ostatni gruntowny etap prac remontowych przy renowacji elewacji obiektu. W związku z tym wydarzeniem, odsyłam Wszystkich Parafian do listu skierowanego do naszej całej społeczności parafialnej.
Za pomoc w cotygodniowym sprzątaniu kościoła, szczególnie przed tegorocznymi świętami !
– Za prace przy systematycznej i zaplanowanej zieleni wokół kościoła.

6. Za gest cennego wsparcia – życzeń zarówno w Wielki Czwartek z okazji dnia kapłańskiego, jak i z okazji świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję.
7. Firmie „GRANIT” z Czarnkowa, przeprowadzającej prace renowacyjne naszej świątyni, bardzo dziękuję za dar dla naszej parafii za marmurowy cokół pod figurą MB na parkingu oraz za jego zamontowanie.
Poświęcenie figury nastąpi w czasie drugiego święta wielkanocnego o godz. 11.00.
Figurę obecną na parkingu poświęcam jako Matkę Bożą – Panią Podróżujących, i proszę Ją by Was wszystkich, którzy przyjeżdżacie na ten parking strzegła Was Wszystkich i bezpiecznie prowadziła na drogach Waszego życia.
8. Za ofiarowane kwiaty i dekoracje Grobu Pańskiego.
Za wszelką i jakąkolwiek pomoc przy organizacji tegorocznych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.
9. WSZYSTKIM GORLIWYM I ODWAŻNYM, POCZĄWSZY OD SŁUŻBY LITURGICZNEJ, PO WSZYSTKICH, KTÓRZY UCZESTNICZYLI SWOJĄ OBECNOŚCIĄ W OBCHODACH TRIDUUM PASCHALNEGO – BÓG ZPAŁAĆ WAM ZA WASZE ODWAŻNE ŚWIADECTWO WASZEJ WIARY !!
Transmisja Mszy św. z udziałem wiernych w mediach i na parkingu !!!

NIEDZIELA – 11 kwietnia godz. 11.00.
NIEDZIELA – 18 kwietnia godz. 11.00.
NIEDZIELA – 25 kwietnia godz. 11.00.

 DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA OBECNOŚĆ
I NIEOCENIONY WSPÓLNY DAR MODLITWY !!!!!!!!!!!