PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY 10.04.2023r.

Bardzo serdecznie dziękuję Wszystkim za pomoc w tegorocznym przygotowaniu i przeżyciu świąt Zmartwychwstania Pańskiego:
• Za dekorację grobu pańskiego i kościoła.
• Za ofiary na kwiaty do grobu pańskiego, za ofiarowane kwiaty.
• Za posprzątanie kościoła i terenu przykościelnego prace wiosenne przy zieleni wokół kościoła.
• Wszystkim za przygotowanie liturgii w czasie wielkiego postu i Triduum paschalnego.
• Dzieciom wraz Panią katechetką za przeprowadzone drogi krzyżowe.
• Młodzieży i jej sympatykom za przygotowanie i poprowadzenie dróg krzyżowych dla dorosłych.
• Asystom w czasie procesji.
• Panom z rady parafialnej.
• Strażakom.
• Lektorom i Ministrantom.
• Nadzwyczajnym szafarzom komunii św.
• Panu Kościelnemu za ofiarną służbę.
• Panom Organistom.
• Policji.
• Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomagali mi w przygotowaniu liturgii oraz kościoła.
• Wam wszystkim, którzy uczestniczyliście z prawdziwej potrzeby Waszych serc w Triduum paschalnym, drogach krzyżowych oraz w nabożeństwach gorzkich żali.
• Wszystkim, którzy służyli mi swoją pomocą i życzliwością, a których wymienić się nie da – bardzo serdecznie dziękuję.
• Wszystkim za dar modlitwy i życzenia z racji dnia kapłańskiego w wielki czwartek i z okazji świąt wielkanocnych bardzo serdecznie za wszelkie okazane dobro i życzliwość dziękuję.

2. W środę zapraszam na nowennę.
3. Dzieci przygotowujące się do pierwszej komunii św. będą miały swoją pierwszą spowiedź w najbliższy piątek o godz. 17.00
4. Spotkanie z kandydatami do bierzmowania w najbliższy czwartek o godz. 20.00 w kościele.
5. Bardzo serdecznie pragnę podziękować WSZYSTKIM, którzy spieszą mi ze swoją życzliwością i wszelką pomocą oraz ofiarnością:
– Za ofiary przelewane na konto parafialne i składane w kościele.
– Za ofiary składane na daninę diecezjalną w połączeniu z ofiarą na nowe okna w naszym kościele.
– Dzisiaj przed kościołem można złożyć ofiarę do puszek na szkoły katolickie.
6. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i terenu wokół niego oraz za ofiarę na kwiaty.
Proszę, by o czystość i estetykę naszej świątyni w tym tygodniu zadbali:

MIESZKAŃCY GOLĘCZEWA:
Z ul. AKACJOWEJ: Pp: Kubiak, Pieszak, Bednarek, Nowiccy, Juja, Tyma,