V NIEDZELA WIELKANOCNA 28.04.2024 r.

W tym tygodniu rozpoczynamy miesiąc maj w sposób szczególny poświęcony Matce Bożej. Nabożeństwa majowe odprawiane będą w łączności z Mszami św.
W sobotę przed wieczorną Mszą św. w niedzielę przed Mszą św. o godz. 11.00.Jednocześnie zachęcam do pięknej tradycji odprawiania nabożeństw majowych przy figurach na terenie całej parafii.
W najbliższą środę tradycyjnie zapraszam na nowennę i majowe o godz. 19.00.
2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca.
Ponieważ w piątek przypada uroczystość NMP KP. okazja do spowiedzi będzie wyjątkowo w czwartek od godz.

16.00 – 17.30

O godz. 17.30 próba dla dzieci komunijnych przystępujących do komunii w sobotę 4 maja.

3. W tym tygodniu w piątek przypada Uroczystość NMP Królowej Polski.
Msze św. w kościele o godz: 7.30; 9.00; 11.00.
Z racji uroczystości w tym dniu nie obowiązuje post.
4. W tym tygodniu przypada również pierwsza sobota miesiąca.
Godz. 8.30 – modlitwa różańcowa
Godz. 9.00 – Msza św. Fatimska
5. Bardzo serdecznie pragnę podziękować WSZYSTKIM, którzy spieszą mi ze swoją życzliwością i wszelką pomocą oraz ofiarnością:

• Za ofiary przelewane na konto parafialne i składane w kościele.
  • Za ofiary, które wpływają na tegoroczną daninę diecezjalną.
  • Za tydzień przed kościołem będzie można złożyć ofiarę do puszek na ASD w Poznaniu.
6. W minionym tygodniu Pan odwołał z naszej wspólnoty parafialnej śp. Marka Ciupak z Golęczewa.
Pogrzeb odbył się w sobotę na naszym cmentarzu parafialnym.
Polecam Go Miłosiernemu Panu.
7. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i terenu wokół niego. Za ofiarowane kwiaty.

Proszę, by o czystość i estetykę naszej świątyni w tym tygodniu zadbali:

RODZICE DZIECI KOMUNIJNYCH

8. Wobec wielu oczekiwań, zobaczymy jak będzie to wyglądało praktycznie ! – planujemy pielgrzymkę parafialną w terminie : 9 – 13 września – teren Opolszczyzny. Między innymi:

• Kamieniec
  • Nysa
  • Opole
  • Góra św. Anny
  • Kamień Śląski
  • Rogowo
  • Prudnik
  • Brzeg
  • Wrocław

Koszt to – 1590 zł.
Zapisy i dokładny program można otrzymać w zakrystii.
Ostateczną decyzje należy podjąć do końca maja.