V NIEDZIELA WIELKANOCNA 07.05.2023r.

1. Trwa miesiąc maj: Nabożeństwa majowe w miesiącu maju w łączności z Mszą św. w sobotę przed mszą św. wieczorną i niedzielę przed Mszą św. o godz. 11.00.
Zachęcam do pięknej tradycji odprawiania nabożeństw majowych przy figurach i krzyżach na terenie całej parafii.
2. W środę zapraszam:
WSZYSTKICH CZCICIELI MATKI BOŻEJ na nowennę.
3. Instrukcja przed pierwszą komunią św. dla dzieci przystępujących do komunii św.
13 i 14 maja / sobota, niedziela /
w piątek 12 maja o godz. 20.00 w kościele.
4. Bardzo serdecznie pragnę podziękować WSZYSTKIM, którzy spieszą mi ze swoją życzliwością i wszelką pomocą oraz ofiarnością:

• Za ofiary przelewane na konto parafialne i składane w kościele.
  • Szczególnie za tegoroczne ofiary składane na daninę diecezjalną.
  • Za tydzień druga niedziela miesiąca, ofiary składane w kościele przeznaczone są na bieżące finansowe funkcjonowanie w parafii.
  • Za tydzień dokonam tez finansowego podsumowania z życia parafii.
  • Za tydzień przed kościołem będzie można złożyć ofiarę na ASD w Poznaniu.
5. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i terenu wokół niego oraz za ofiarę na kwiaty.
Proszę, by o czystość i estetykę naszej świątyni w tym tygodniu zadbali:

RODZICÓW DZIECI PIERWSZOKUMINIJNYCH
PRZYSTĘPUJĄCYCH DO KOMUNII ŚW. 13 i 14 MAJA.

6. Na stronie internetowej parafii została podana lista kandydatów do bierzmowania, którzy spełnili wszystkie warunki do przyjęcia tego sakramentu.

Przypominam, że udzielenie tego sakramentu nastąpi na
Mszy św. 31 maja – ŚRODA – o godz. 18.00

Wszystkich, którzy nie spełnili powyższych warunków, zapraszam do wyjaśnienia i dalszego przygotowania:
w środę 10 maja między godz. 17.00 – 18.30.

Najbliższe spotkanie dla kandydatów do bierzmowania we wtorek:
16 maja – o godz. 20.00 w kościele.