V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 03.04.2022r.

1. Wszystkie informacje o bieżących sprawach parafii można zawsze przeczytać i sprawdzić na facebooku oraz na stronie internetowej parafii Sobota.
Adres email: parafiasobota@wp.pl
Kontakt do biura parafialnego – Tel: tel. 61 814 52 84
Bardzo proszę o pozostawienie kontaktu telefonicznego, co ułatwi nasz wspólny kontakt. Bardzo serdecznie dziękuję za zrozumienie.
2. CO NIEDZIELĘ JEST TRANSMISJA MSZY ŚW. NA PARKINGU, O GODZ. 11.00. TAK, ABY WSZYSCY MOGLI BEZPIECZNIE WYWIĄZAĆ SIĘ Z PODSTAWOWEGO OBOWIĄZKU KATOLIKA I UCZESTNICZYĆ W NIEDZIELNEJ EUCHARYSTII !!!!
JEST DOSTĘPNA BEZPOŚREDNIA TRANSMISJA Z NASZEGO KOŚCIOŁA
– 24 GODZ. NA DOBĘ.
WYSTARCZY wejść na stronę internetową naszej parafii i wybrać z menu “TRANSMISJA
3. Trwa czas WIELKIEGO POSTUnabożeństwa pasyjne.
Zapraszam:

DROGA KRZYŻOWA
W PIĄTEK
O GODZ. 18.30 – MODLITWA O POKÓJ!

GORZKIE ŻALE
W POŁĄCZENIU ZE MSZĄ ŚW. W KAŻDĄ NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU
O GODZ. 16.00 – MODLITWA O POKÓJ!

PO GORZKICH ŻALACH MSZA ŚW.
4. W środę o godz.19:00 zapraszam na nowennę – MODLITWA O POKÓJ!

W tym tygodniu w czwartek w naszej parafii spowiedź wielkanocna

w godz: 15.00 – 20.00.
Przerwy : 16.30. – 17.00.

18.30. – 19.00

6. Za tydzień niedziela palmowa – święcenie palm podczas każdej Mszy św.
7. Czas Wielkiego Postu jest również czasem składania daniny diecezjalnej, z którego wywiązuje się każda parafia. Koperty na ten cel wyłożone są z tyłu kościoła. Powyższe zobowiązanie można również dokonać przez konto parafialne.
8. Bardzo serdecznie pragnę podziękować WSZYSTKIM, którzy spieszą mi ze swoją życzliwością i pomocą:
– Za ofiary przelewane na konto parafialne i składane w kościele.
– Za ofiary składane na spłacenie DŁUGU.
– Za ofiary składane do skarbonek lub na konto na ogrzewanie kościoła.
– Za ofiary składane z racji daniny diecezjalnej.
– Za posprzątanie kościoła.
– Za prace przy zieleni wokół kościoła.
– Dzisiaj przed kościołem można złożyć ofiarę na kwiaty i dekoracje Grobu Pańskiego.
– Za tydzień druga niedziela miesiąca – ofiary składane w kościele przeznaczone są na spłacenie długu parafialnego.
9. W związku zaistniałą sytuacją barbarzyńskiej agresji Rosji na Ukrainę, wobec szczególnego czasu zbliżających się Świąt Wielkanocnych, chcemy też solidarnie i z miłością pomyśleć
o Uchodźcach z Ukrainy, którzy zostali przyjęci do domów na terenie naszej parafii. Chcemy zaprosić Ich do wspólnej modlitwy na Mszę św. o godz.11.00 w niedzielę Miłosierdzia
/ wtedy obchodzą święta wielkanocne prawosławni /
a następnie na wspólny świąteczny poczęstunek.
By to jednak zrobić i nikogo nie pominąć, musimy znać ich liczbę i domy, w których są przyjęci. Dlatego prosimy o zgłoszenie tego faktu w zakrystii, lub pod nr. telefonu:

Nr. Tel: 695 527 447.

10. W najbliższy poniedziałek i wtorek w Remizie OSP w Golęczewie w godz: 17.00 – 19.00. organizowana jest zbiórka najpotrzebniejszych artykułów pierwszej potrzeby
dla mieszkańców Wschodniej Ukrainy:
/ woda, konserwy, suche ciastka, batony energetyczne, środki higieniczne dla dzieci i dorosłych, opatrunki, witaminy, środki przeciwbólowe, maści na oparzenia, syropy dla dzieci, kilofy, łopaty, grabie, baterie, latarki./
  Z A P O W I E D Z I
Martyna Roszyk st. wol. parafia Poznań
Mikołaj Augustyniak st. wol. parafia Sobota
  Bardzo serdecznie dziękuję Wszystkim za dar modlitwy, oraz wspieranie w cierpieniu. Pamiętam o Was Wszystkich i serdecznie pozdrawiam – Ks. Proboszcz.