V NIEDZIELA ZWYKŁA 04.02.2024 r.

W środę zapraszam na nowennę.
2. Bardzo serdecznie dziękuję WSZYSTKIM, za życzliwość, wszelką pomoc i ofiarność w minionym tygodniu:

• Za ofiary składane z racji nowej inwestycji związanej z ogrzewaniem naszej świątyni i zakupem nowego agregatu prądotwórczego, ofiary składane w kopertach, indywidualnie, czy też przelewane na konto parafialne, oraz ofiary wrzucane do skarbonek na ogrzewanie kościoła.
  • Za tydzień druga niedziela miesiąca, ofiary zbierane w kościele przeznaczone są na cele inwestycyjne. Za tydzień dokonam też podsumowania ekonomicznego za ostatni okres.
3. Dziękuję za posprzątanie świątyni. Ofiarę na kwiaty.
Proszę by w tym tygodniu o estetykę i czystość naszej świątyni zadbali mieszkańcy

BYTKOWA
z ulic: ARONIOWEJ: Zakęs, Wendland, Popławscy, Wilkosz, Nawrot,
Michalak, Radwańscy, Mateccy.

– bez kwiatów

Informacja do osoby zajmującej się dekoracją kwiatową kościoła.

Dobiega powoli końca tegoroczna kolęda, czyli odwiedziny duszpasterskie. W tym roku miała ona tak samo ważne dwie formy, wspólna modlitwa w kościele w czasie specjalnej Mszy św. kolędowej ze specjalnym błogosławieństwem dla Rodzin, oraz odwiedziny duszpasterskie w Waszych domach, również z Bożym błogosławieństwem.
W jednym i drugim przypadku, bardzo Wam dziękuję przede wszystkim za Wasze świadectwo wiary z której jasno wynika przywiązanie do Boga, Kościoła i swojej parafii, bo to jest główny powód Waszej decyzji. Dziękuję także za Waszą życzliwość, gościnność, szczerość, a także składane z tej okazji ofiary.
Wobec pozostałych zgłoszeń tegorocznej wizyty duszpasterskiej będę się umawiał już tylko indywidualnie w całej perspektywie miesiąca lutego.