V NIEDZIELA ZWYKŁA 05.02.2023r.

1. W najbliższą środę zapraszam na nowennę.
2. Bardzo serdecznie pragnę podziękować WSZYSTKIM, którzy spieszą mi ze swoją życzliwością i wszelką pomocą oraz ofiarnością:
• Za ofiary przelewane na konto parafialne i składane w kościele.
• Za ofiary na spłacenie długu parafii, po ostatnich pracach remontowych.
• Za ofiary składane na ogrzewanie kościoła.
Bardzo dziękuję za Wasze zatroskanie o dobro naszej wspólnoty parafialnej i ciągle wpływające ofiary z racji tegorocznej kolędy, czy to na konto parafialne, czy też składane w kościele.

Pragnę uprzejmie przypomnieć, że wszyscy, którzy przelewają ofiary przez konto bankowe na rzecz naszej parafii, mogą je sobie rozliczyć w tegorocznym rozliczeniu podatkowym.

3. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i terenu wokół niego oraz za ofiarę na kwiaty.
Proszę, by o czystość i estetykę naszej świątyni w tym tygodniu zadbali:

MIESZKAŃCY GOLĘCZEWA:
Z ul. POLNEJ: Pp: Czachor. Ancuta, Rybarscy, Pszczoła, Guźniczak, Szmyt, Krenc, Jagodzińscy,– z kwiatami.