VI NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 02.04.2023r.

NIEDZIELA PALMOWA

Trwa okres wielkiego postu zapraszam na ostatnie:

NABOŻEŃSTWO GORZKICH ŻALI
NIEDZIELA – GODZ. 16.00
– W ŁĄCZNOŚCI Z DODATKOWĄ MSZĄ ŚW.

2. Dzisiaj zbiórka kandydatów na lektorów o godz. 17.45
3. W środę zapraszam na nowennę.
4. Zbiórka Wszystkich starszych Ministrantów i Lektorów w wielką środę o godz. 20.00. w kościele.
5. W drugie święto przed kościołem zbiórka do puszek na katolickie uczelnie.
6. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzę w najbliższą środę od godz. 10.00
Proszę o zgłoszenie w zakrystii.
7. Bardzo serdecznie pragnę podziękować WSZYSTKIM, którzy spieszą mi ze swoją życzliwością i wszelką pomocą oraz ofiarnością:
– Za ofiary przelewane na konto parafialne i składane w kościele.
– Za ofiary składane na daninę diecezjalną w połączeniu z ofiarą na nowe okna w naszym kościele.
– Ofiarę diecezjalną na 1100 rodzin w naszej parafii, złożyło do tej pory 128 Rodz. Tym bardziej Wam dziękuję za Waszą ofiarność.
– Za wiosenne prace porządkowe wokół kościoła i plebanii.
– Dziękuję za ofiary na kwiaty do Grobu pańskiego, zebrana kwota to 905 zł. 50 gr
8. Dzisiaj przed kościołem można również zabrać wydrukowany plan Wielkiego Tygodnia i świąt, dostępny także na stronie internetowej.
9. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i terenu wokół niego oraz za ofiarę na kwiaty.
Proszę, by o czystość i estetykę naszej świątyni w tym tygodniu zadbali:

MIESZKAŃCY GOLĘCZEWA:
Z ul. LIPOWEJ: Pp: Łukasiewicz, Kozieł, Janakowscy, Franczak
– bez kwiatów.

10. W ramach nowej organizacji Żywego Różańca w naszej parafii, porządkując deklaracje różańcowe, powstaje następujący obraz:

Złożonych deklaracji wpłynęło 111

Bytkowo – 9
Golęczewo – 57
Złotniki – 7
Złotkowo –21
Pawłowice – 7
Sobota – 10

KOBIETY – 84
MĘŻSZCZYŹNI – 27

DWIE RODZINY W CAŁOŚCI Z DZIEĆMI !!!

Kto jeszcze zechciałby podjąć tę odpowiedzialną i ważną misję modlitewną, można to jeszcze zrobić do końca miesiąca kwietnia. Deklaracje ciągle wyłożone są z tyłu kościoła. Powstanie nowych róż ogłoszę w maju.