VI NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU NIEDZIELA PALMOWA 28.03.2021 r.

1. Wszystkie informacje o bieżących sprawach parafii można zawsze przeczytać i sprawdzić na facebooku oraz na www.sanktuariumsobota.pl – stronie internetowej parafii Sobota.
2. Polecam kontakt do biura parafialnego: tel. 61 8 1 45  284; email: parafiasobota@wp.pl
Bardzo proszę o pozostawienie kontaktu telefonicznego, co ułatwi nasz wspólny kontakt. Bardzo serdecznie dziękuję za zrozumienie.
3. W tym tygodniu z soboty na niedzielę następuje zmiana czasu z zimowego na letni. W związku z tym Msze św. w ciągu tygodnia z Mszą św. sobotnią o godz. 19.00.
4. W środę zapraszam na nowennę i Mszę św. o godz. 19.00.
5. Czas Wielkiego Postu jest okresem składania daniny diecezjalnej, z którego wywiązuje się każda parafia. Zdaję sobie doskonalę sprawę, że w tym roku stało się wszystko bardziej skomplikowane i zarazem trudne. Jest to jakieś zobowiązanie w tych trudnych czasach, z którego nie wiem jeszcze jak musimy się wywiązać !!!! Wierzę jednak, że mogę liczyć na wsparcie moich Parafian.
Już dzisiaj dziękuję Wszystkim, którzy po raz kolejny, szczególnie w tym trudnym czasie doświadczenia, nie zapomną w swoim budżecie rodzinnym o swojej parafii. Wszystkim za zrozumienie i serce ofiarne w tym trudnym doświadczeniu, na które mogę zawsze liczyć, DZIĘKUJĘ!!!
Jak co roku koperty na daninę diecezjalną wyłożone są z tyłu kościoła. W sposób szczególny dostępne jest konto parafialne. Jeszcze raz za Wasze zrozumienie i ofiarność bardzo dziękuję.
6. Bardzo serdecznie pragnę podziękować Wszystkim, którzy w tym trudnym czasie spieszą mi ze swoją życzliwością:
za ofiary przelewane na konto parafialne,
za Waszą ofiarność wyrażaną w jakiejkolwiek formie,
– zakończył się ostatni gruntowny etap prac remontowych przy renowacji elewacji obiektu. W związku z tym wydarzeniem, odsyłam Wszystkich Parafian do listu skierowanego do naszej całej społeczności parafialnej.
za pomoc w cotygodniowym piątkowym sprzątaniu kościoła!
– za prace przy zieleni wokół kościoła.
7. Firmie „GRANIT” z Czarnkowa, przeprowadzającej prace renowacyjne naszej świątyni, bardzo dziękuję za dar dla naszej parafii za marmurowy cokół pod figurą MB na parkingu oraz za jego zamontowanie.
8. Polecam wielkanocne stroiki wystawione są w prezbiterium.
9. W minionym tygodniu Pan odwołał z naszej wspólnoty parafialnej:
+ śp. Ludomiłę Tolińską z Soboty. Pogrzeb odbył się w piątek na naszym cmentarzu parafialnym.
+ Śp. Stanisława Kozieł z Golęczewa. Pogrzeb będzie w najbliższą środę o godz. 12.00.
Polecam Ich Miłosiernemu Panu.
10. Transmisja Mszy św. z udziałem wiernych w mediach i na parkingu !!!

NIEDZIELA 28 marca godz. 11.00
Msza św.
godz. 16.00
Msza św. z Gorzkimi Żalami

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA OBECNOŚĆ
I NIEOCENIONY WSPÓLNY DAR MODLITWY !!!!!!!!!!!

11. WIELKI TYDZIEŃ
OKAZJA DO SPOWIEDZI ŚW.

Wielki poniedziałek godz. 17.00 – 19.00
Wielki wtorek godz. 17.00 – 19.00