VII NIEDZIELA WIELKANOCNA 16.05.2021 r.

1. Wszystkie informacje o bieżących sprawach parafii można zawsze przeczytać i sprawdzić na facebooku oraz na stronie internetowej parafii Sobota. Adres: parafiasobota@wp.pl
2. Polecam kontakt do biura parafialnego: tel. 61 814 52 84
email: parafiasobota@wp.pl

Bardzo proszę o pozostawienie kontaktu telefonicznego, co ułatwi nasz wspólny kontakt. Bardzo serdecznie dziękuję za zrozumienie.
3. W środę zapraszam na nowennę i Mszę św. o godz. 19.00.
4. Czas Wielkiego Postu jest okresem składania daniny diecezjalnej, z którego wywiązuje się każda parafia. Zdaję sobie doskonalę sprawę, że w tym roku stało się wszystko bardziej skomplikowane i zarazem trudne. Jest to jakieś zobowiązanie w tych trudnych czasach, z którego nie wiem jeszcze jak musimy się wywiązać !!!!
Wierzę jednak, że mogę liczyć na wsparcie moich Parafian.

Jak zawsze, już dzisiaj dziękuję Wszystkim, którzy po raz kolejny szczególnie w tym trudnym czasie doświadczenia nie zapomną w swoim budżecie rodzinnym o swojej parafii. Wszystkim za zrozumienie i serce ofiarne w tym trudnym doświadczeniu, na które mogę zawsze liczyć, DZIĘKUJĘ!!!
Jak co roku koperty na daninę diecezjalną wyłożone są z tyłu kościoła. W sposób szczególny dostępne jest konto parafialne. Jeszcze raz za Wasze zrozumienie i ofiarność bardzo dziękuję.
5. Bardzo serdecznie pragnę podziękować Wszystkim, którzy w tym trudnym czasie spieszą mi ze swoją życzliwością:
– za ofiary przelewane na konto parafialne,
– za ofiary składane w kościele w kopertach
– za ofiary składane na kolejny etap prac renowacyjnych!!!
– za Waszą ofiarność wyrażaną w jakiejkolwiek formie.

6. Transmisja Mszy św. z udziałem wiernych w mediach i na parkingu !!!

NIEDZIELA – 16 maja godz. 11.00
NIEDZIELA – 23 maja godz. 11.00
NIEDZIELA – 30 maja godz. 11.00
NIEDZIELA – 03 czerwca
BOŻE CIAŁO

OKTAWA BOŻEGO CIAŁA

PIĄTEK – 04. czerwca godz. 19.00
SOBOTA – 05. czerwca godz. 19.00
NIEDZIELA – 06. czerwca godz. 11.00
PONIEDZIAŁEK – 07. czerwca godz. 19.00
WTOREK – 08. czerwca godz. 19.00
ŚRODA – 09. czerwca godz. 19.00
CZWRATEK – 10. czerwca godz. 19.00
PIĄTEK – 11. czerwca godz. 19.00
DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA OBECNOŚĆ I NIEOCENIONY WSPÓLNY DAR MODLITWY!
7. Transmisje medialne przeznaczone są wyłącznie dla wszystkich chorych, będących w kwarantannie lub izolacji związanej z covid-19.
8. SZANOWNI PARAFIANIE!

ZA NAMI TRUDNY CZAS OGRANICZEŃ I ZWIĄZANY Z TYM CZAS OGRANICZENIA UCZESTNICTWA WE WSPÓLNEJ MODLITWIE W NASZYM KOŚCIELE. TERAZ WCHODZIMY W NOWY ETAP POWROTU DO WSPÓLNEJ MODLITWY WE WSPÓLNOCIE PARAFIALNEJ. ZORGANIZOWANE WARUNKI POZWALAJĄ TERAZ UCZESTNICZYĆ WSZYSTKIM WE WSPÓLNEJ MODLITWIE LITURGICZNEJ.
ZAPRASZAM WAS WSZYSTKICH !!! DO POWROTU DO ŻYWEJ ŹRÓDŁA WIARY PRZEZ WSPÓLNE UCZESTNICTWO W BEZPIECZNYCH WARUNKACH SANITARNYCH WSPÓLNEJ MODLITWY.

WSZYSCY, KTÓRZY SĄ CHORZY, NA KWARANTANNIE CZY TEŻ W IZOLACJI MOGĄ SIĘ UWAŻAĆ ZA SŁUSZNIE USPRAWIEDLIWONYCH.

INNE POWODY USPRAWIEDLIWEŃ SĄ JUŻ BEZASADNE.

POZDRAWIAM WAS WSZYSTKICH I ZAPRASZAM DO WSPÓLNEJ MODLITWY !!!