X NIEDZIELA ZWYKŁA 06.06.2021 r.

1. Wszystkie informacje o bieżących sprawach parafii można zawsze przeczytać i sprawdzić na facebooku oraz na stronie internetowej parafii Sobota. Adres: parafiasobota@wp.pl
2. Polecam kontakt do biura parafialnego: tel. 61 814 52 84
email: parafiasobota@wp.pl

Bardzo proszę o pozostawienie kontaktu telefonicznego, co ułatwi nasz wspólny kontakt. Bardzo serdecznie dziękuję za zrozumienie.
3. Trwa Oktawa Bożego Ciała. Msze św. od poniedziałku do czwartku z Nieszporami Eucharystycznymi i błogosławieństwem NS wokół kościoła, codziennie o godz. 19.00.
4. W najbliższy piątek przypada Uroczystość NSPJ. Msza św. z zawierzeniem NSPJ o godz. 19.00. Z racji Uroczystości nie ma postu.
5. W tym tygodniu Pan odwołał z naszej wspólnoty parafialnej śp. Józefa Śpitalniaka z Golęczewa. Pogrzeb w najbliższy wtorek o godz. 12. 00. Polecam Go Miłosiernemu Panu.
6. Bardzo serdecznie pragnę podziękować Wszystkim, którzy w tym trudnym czasie spieszą mi ze swoją życzliwością i pomocą:
– Za ofiary przelewane na konto parafialne.
– Za ofiary składane w kościele w kopertach.
– Za ofiary składane na kolejny etap prac renowacyjnych !!!
– Za prace przy zieleni wokół kościoła.
– Rodzicom dzieci komunijnych za posprzątanie i dekorację
kościoła.

Za Waszą ofiarność wyrażaną w jakiejkolwiek formie.

7. Transmisja Mszy św. z udziałem wiernych w mediach i na parkingu !!!

OKTAWA BOŻEGO CIAŁA

NIEDZIELA – 06. czerwca godz. 11.00
PONIEDZIAŁEK – 07. czerwca godz. 19.00
WTOREK – 08. czerwca godz. 19.00
ŚRODA – 09. czerwca godz. 19.00
CZWARTEK – 10. czerwca godz. 19.00
PIĄTEK – 11. czerwca godz. 19.00
NIEDZIELA – 13. czerwca godz. 11.00
DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA OBECNOŚĆ I NIEOCENIONY WSPÓLNY DAR MODLITWY!
8. Transmisje medialne przeznaczone są wyłącznie dla wszystkich chorych, będących w kwarantannie lub izolacji związanej z covid-19.