X NIEDZIELA ZWYKŁA 11.06.2023r.

1. Trwa oktawa Bożego Ciała, zapraszam Was Wszystkich do czynnego uczestnictwa w codziennych Mszach św. wraz z procesją eucharystyczną o godz. 19.00.
2. W najbliższy czwartek przypada zakończenie oktawy Bożego Ciała. Uroczysta Msza św. w kościele o godz. 19.00. Po niej procesja do ołtarza na terenie parku i powrót do kościoła.
Tego dnia tradycyjnie poświecę wianki z ziół i kwiatów.
3. W piątek przypada Uroczystość NSPJ. Msza św. o godz. 19.00.
Po niej wyruszy procesja do figury Serca Jezusowego przy kościele.
Tego dnia z okazji uroczystości nie obowiązuje post.
4. W najbliższy piątek zapraszam do wspólnego świętowania i obchodzenia pierwszej rocznicy komunii na Mszy św. o godz. 19.00 dzieci, które w ubiegłym roku przystąpiły do pierwszej komunii św.
Dzieci, które obchodzą w tym roku pierwszą rocznicę komunii św. zapraszam na  wspólną próbę w najbliższy czwartek o godz. 17.00 do kościoła.

Będzie również wtedy okazja do sakramentu pokuty.
5. Bardzo serdecznie pragnę podziękować WSZYSTKIM, którzy spieszą mi ze swoją życzliwością i wszelką pomocą oraz ofiarnością:

• Za ofiary przelewane na konto parafialne i składane w kościele.
  • Za wszystkie prace porządkowe i dekoracje związane z tymi uroczystościami.
6. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i dekorację.
Proszę, by o czystość i estetykę naszej świątyni w tym tygodniu zadbali :

MIESZKAŃCY GOLĘCZEWA Z ULICY MALINOWEJ
/ wszyscy mieszkańcy/