XI NIEDZIELA ZWYKŁA 13.06.2021 r.

1. Wszystkie informacje o bieżących sprawach parafii można zawsze przeczytać i sprawdzić na facebooku oraz na stronie internetowej parafii Sobota: parafiasobota@wp.pl

Polecam kontakt do biura parafialnego: tel. 61 814 52 84
email: parafiasobota@wp.pl

Bardzo proszę o pozostawienie kontaktu telefonicznego, co ułatwi nasz wspólny kontakt. Bardzo serdecznie dziękuję za zrozumienie.

2. Zakończyła się Oktawa Bożego Ciała.
Pragnę serdecznie podziękować, szczególnie w tym trudnym doświadczeniu, Wszystkim, na których można zawsze liczyć, co doświadczenie przeżywania tego czasu wyraźnie pokazało – „Po owocach Ich poznacie”:

• za dekoracje kościoła i terenu przykościelnego
  • za udekorowanie Waszych domów w całej parafii co wyraźnie pokazuje wyznanie Waszej wiary i przynależność do wspólnoty parafialnej
  • Panu Organiście i Panu Kościelnemu
  • Ministrantom i Lektorom
  • Wszystkim gorliwym Szafarzom komunii św.
  • dzielnym Dziewczynkom sypiącym kwiatki
  • Wszystkimza udział w liturgii i wspólną modlitwę, która pokazała Wasze prawdziwe przywiązanie do JHS eucharystycznego.
3. Bardzo serdecznie pragnę podziękować Wszystkim, którzy w tym trudnym czasie spieszą mi ze swoją życzliwością i pomocą:
– za ofiary przelewane na konto parafialne.
– za ofiary składane w kościele w kopertach.
– za ofiary składane na kolejny etap prac renowacyjnych !!!
– za prace przy zieleni wokół kościoła.
– Rodzicom dzieci komunijnych za posprzątanie i dekorację kościoła.Za Waszą ofiarność wyrażaną w jakiejkolwiek formie.
4. Transmisja Mszy św. z udziałem wiernych w mediach i na parkingu:

NIEDZIELA – 20. czerwca godz. 11.00
NIEDZIELA – 27. czerwca godz. 11.00
DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA OBECNOŚĆ
NIEOCENIONY WSPÓLNY DAR MODLITWY!
Transmisje medialne przeznaczone są wyłącznie dla wszystkich chorych, dla będących w kwarantannie lub izolacji związanej z covid-19.
5. Z A P O W I E D Z I
Ancuta Krzysztof st. wol. parafia Sobota