XII NIEDZIELA ZWYKŁA 20.06.2021 r.

1. Wszystkie informacje o bieżących sprawach parafii można zawsze przeczytać i sprawdzić na facebooku oraz na stronie internetowej parafii Sobota: parafiasobota@wp.pl

Polecam kontakt do biura parafialnego: tel. 61 814 52 84
email: parafiasobota@wp.pl

Bardzo proszę o pozostawienie kontaktu telefonicznego, co ułatwi nasz wspólny kontakt. Bardzo serdecznie dziękuję za zrozumienie.

2. Zakończyły się tegoroczne pierwsze komunie św. w naszej parafii. Do pierwszej komunii św. w tym roku przystąpiło indywidualnie 42 dzieci.
Bardzo pragnę serdecznie podziękować Dzieciom i Ich Rodzicom za współpracę i zaangażowanie, wszelką pomoc i ofiarność w przygotowaniu i przeżyciu uroczystości pierwszej komunii.
3. Bardzo serdecznie pragnę podziękować Wszystkim, którzy w tym trudnym czasie spieszą mi ze swoją życzliwością i pomocą:
– za ofiary przelewane na konto parafialne.
– za ofiary składane w kościele w kopertach.
– za ofiary składane na kolejny etap prac renowacyjnych !!!
– za prace przy zieleni wokół kościoła.
W minionym tygodniu Pan odwołał z naszej wspólnoty parafialnej śp:
– Czesławę Mazurek z Bytkowa. Pogrzeb odbył się w miniony czwartek na naszym cmentarzu parafialnym
– Mariana Lichy ze Złotkowa. Pogrzeb odbył się w minioną sobotę w Kiekrzu.
– Emiliana Samborskiego z Golęczewa. Pogrzeb w najbliższy czwartek o godz.11.00.
Polecam Ich Miłosiernemu Panu.
5. Z A P O W I E D Z I

Ancuta Krzysztof st. wol. parafia Sobota