XII NIEDZIELA ZWYKŁA 23.06.2024 r.

W środę zapraszam na nowennę.
2. Bardzo serdecznie pragnę podziękować WSZYSTKIM, którzy spieszą mi ze swoją życzliwością i wszelką pomocą oraz ofiarnością:

• Za ofiary przelewane na konto parafialne i składane w kościele.
3. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i terenu wokół niego. Dyżurną troskę o czystość i estetykę naszej świątyni zakończyli mieszkańcy Bytkowa.
Bardzo dziękuję Wszystkim, którzy znaleźli czas i odpowiedzialnie ofiarowali swój trud, by nasza świątynia, która jest dobrem wspólnym Wszystkich Parafian i teren wokół niej, był zawsze czysty i zadbany, co jest zresztą naszą wspólną wizytówką.
Proszę, by teraz ten ważny i odpowiedzialny obowiązek troski o naszą świątynię przejęli:

MIESZKAŃCY SOBOTY:

Z ul. Poznańskiej: Cały blok nr. 2. – Pp: Ostrowska, Stepka, Pszczoła, Słowy, Woźniak
– bez kwiatów.

Dla wspólnego dobra i porządku termin sprzątania proszę ustalić z Panem Kościelnym.
Jeżeli w porządku sprzątania pojawili się nowi mieszkańcy i nie są wymienieni, również serdecznie zapraszam do współpracy.
Profesjonalną dekoracją kościoła dla wspólnego dobra wszystkich zajmuje się

Pani Mirosława Letkiewicz / tel. 501 956 380 /

4. Rozpoczyna się okres urlopów i wakacji.
Pragnę też z tego czasu skorzystać, choć trudno tu mówić o prawdziwym urlopie z powodu coraz większego braku księży, a to wiąże się praktycznie z wakacyjną
niemożliwością jakiegokolwiek zastępstwa w parafii.
Jest to dzisiaj poważny problem.
W związku z tym przez najbliższe tygodnie będę poza parafią w poniedziałki i wtorki oraz czwartki i piątki.
Msze św. będą w środę wraz z nowenną oraz wieczorna w sobotę i normalny porządek Mszy św. w niedzielę.
W razie pogrzebu proszę o kontakt z Panem Kościelnym.
Proszę więc Was o zrozumienie i przyzwyczajanie się do nowo zaistniałej sytuacji.

Z A P O W I E D Z I
Paulina Bylińska, st. wol. parafia Sobota